«Індіго» — студія естрадного вокалу

Педагог з естрадного вокалу- Ісмайлова Олеся Петрівна NHrtEbtvNbs18092014223

Гурток естрадного співу

              Виховання дітей засобами пісні  естрадного вокалу відіграє велику роль у гармонійному розвитку дитини, є одним із засобів музично-творчого особистісного розвитку дітей. Сольний, ансамблевий та хоровий спів займає важливе місце в позашкільній роботі та належить до основних, найдоступніших в умовах позашкільної освіти, видів музичного виконавства. Саме це є основним напрямком роботи гуртка естрадного співу, який  розпочав свою роботу в 2013 році.

З 2013 року керівником гуртка стає обдарована, талановита творча особистість Ісмайлова Олеся Петрівна. Вихованці колективу та його керівник докладають багато зусиль для створення свого індивідуального стилю, манери виконання.

В гуртку займаються   вихованці від 5 до 17 років, що поділяються на молодшу та старшу групи. Заняття з молодшими вихованцями проходять у формі групових занять (ансамблевий  спів). Старша група вихованців гуртка  займається естрадним сольним співом

Для багатьох  вихованців Олесі Петріви,  вокальне мистецтво стало улюбленою справою. Вони із задоволенням відвідують заняття колектива, приймають активну участь у всіх міських, обласних заходах, що проходять в Будинку  творчості.

В кінці кожного навчального року в колективі проводиться Загальний підсумковий концерт. В цьому концерті беруть участь всі учасники колективу зі своїми сольними номерами, які вони готують самостійно, під плідним керівництвом Олесі Петрівни.