«Пізнайко» — студія інтелектуального розвитку

Керівник гуртка- Радченко Валентина Іванівна, має звання  Відмінник освіти України 

 

Portrait of pensive girl drawing with colorful pencils

  • Велику увагу керівник гуртка приділяє саме розвитку правильної вимови та мовлення, застосовує вправи на розвиток рухливості мовленнєвого апарату дитини, використовуючи матеріал з витоків народної творчості. Саме українскькі народні казки, прислів’я  приказки та загадки в повній мірі не лише збагачують мовленнєвий запас діей 5-6 років, а й прищеплюють любов до рідної літератури та культурної спадщини нашого народу.
  • Відкриті заняття за темами » В гостях у Геометріії » та          » Казка ходить по планеті», проведені Радченко В.І., якнайкраще характеризують її як досвідченого та кваліфікованого педагога. При узагальненні навчального матеріалу вона вдало поєднала ігрові та театралізовані моменти, залучила до участі в заннятті батьків, які вокинували ролі казкових персонажів.
  • Заочні подорожі та екскурсії на заняттях з читання та розвитку мовлення, використання елементів образотворчого мистецтва під час занять з письма та математики допомогають дошкільникам розвивати кмітливість, самостійність та образність мислення.

26