Початкове технічне моделювання

Керівник — Кулікова Зоя Петрівна

IMG_6186

Гурток початкового технічного моделювання (ПТМ) ісує в Будинку творочсті з приходом керівника Кулікової Зої Петрівни з 1986 р.

Програма гуртка початкового технічного моделювання розрахована на роботу з дітьми молодшого шкільного віку ( 6-10 років). Програма передбачає роботу в гутрках початкового та основного рівня протягом 3-х років. Метою роботи в гуртку є розвиток творчих здібностей, пізнавальної та розумової активності дитини через залучення її до технічної творчості.

Навчаючись у гуртку діти вирішують для себе такі завдання, як засвоення початкових технічних і технологічних знань, єлементарних уявлень і понять, розширення кругозору, формування вмінь і навичок роботи з різноманітними материіалами та інструментами. В процесі роботи у людей формується винахідливість, наполегливість, самостійність, працелюбство.

Вихованці виготовлюють найпростіші судно-авто-літаючі моделі та найпростішу космічну техіку з використанням світло діодів. Улюблений матеріал для виробів- фанера. Крім контурних та об’ємних автомобілів , літаків, планерів, іграшок, вихованці з фанери виготовляють декоративні вази, цукерниці, підсвічники, пасхальні набори, сувеніри. За роботою у дітей розвиваються конструкторські здібності, просторове і логічне мислення, здатність проявляти творчу ініціативу та вміння застосовувати отримані знання на практиці. На заняттях гурка використувуються різноманітні методи навчання, серед них: пояснювально- ілюстративний, (розповідь, пояснення, бесіда, демонстрація та ін.), репродуктивні (відтворювальні) методи навчання. Перевага надається ігровим моментам. Під час занять використовуються дидактичні ігри: словесні (розгадування кросвордів, ребусів, загадок), ігри-змагання та інші.

Крім групових форм роботи в гуртку проводиться індивідуальна робота з вихованцями, в тому числі при підготовці до змагань, виставок- конкурсів та масових заходів таких як «Місто майстрів» в рамках фестивалю «Зоряне коло» , «Наш пошук і творчість- тобі Україно!», святкування Дня міста  та Дня захисту дітей.

початкове технічне моделювання

IMG_6179

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA