«Посмішка» — театр естради

Керівник —Гордійченко Людмила Петрівна

театр естради Посмішка

 

У 1989 р. почав свою творчу діяльність театр естради «Посмішка», який очолила талановитий, закоханий в свою справу режисер та педагог Людмила Петрівна Гордійченко. Свої зусилля вона спрямовує не тільки на навчання та розвиток творчих здібностей дітей, але й підвищення їх загальної та емоційної культури почуттів та спілкування, розвитку художньої співдружності.

В цьому колективі, де набувають свої майстерность понад 20 гуртків створена особлива творча атфосфера та цікаві традиції. Творчу біографію театру «Посмішка» складає цікавий, ріноманітний репертуар. Це цілий ряд веселих дитячих казок: » Пеппі- Довга Панчоха», «Людвигу- ура!», «Всі хлопці- дурні», «12 місяців» та багато інших уривків із спектаклів.

Найбільш яскраво представляє свої роботи у естрадному жанрі. Такі естрадні, музичні авторські програми, як «Від дзвоника до дзвоника», «Щукайте посмішку», «А у нас во дворе», «Дрослим вхід заборонено», «Слово имеют дети», «Меджу нами девочками», здобули найбільшої популярності серед юних глядачів та високих нагород на міських конкурсах та фестивалях.

Неодноразово колектив отримував звання » Кращий творчий колектив міста».  Кожного року колектив являється переможцем у міському фестивалі  в основих номінаціях, отримали почесну грамоту освіти та науки міської ради за кращу режисерську роботи та за новаторство вирішення в міському дитячому фестивалі «Театральні обрії». Учасники театру естради «Посмішка» міцно тримаюсть першість у міських конкурсах «читців».

Цей колектив є активним учасником усіх театралізованих заходах району та міста. Немало вихованців театру естради «Посмішка» отримали путівки в своє творче життя (Олена Марченко, Анастісія Тітова, Вікторія Чигарко, Богдан Бондарчук та інші).

Кожного року колектив поповнюється новими учасниками, які тільки мають стати юними майстрами художнього слова, даруючими посмішку глядачам.