План на місяць

 

План роботи

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

ПЛАН

розважальних заходів на літні канікули

на період з 01.06.2018 – 21.06.2018

з/п

Назва заходу, короткий опис/ кількість чоловік /повна назва закладу організатора

 

Місце проведення, адреса Відповідальний за підготовку (розгорнутий ПІБ, контакти) Дата та час проведення Необхідні матеріали
 

1

Проведення квесту

«Солодке дерево» (73 чоловік)

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

для дітей пришкільного табору

Будинок творчості дітей та юнацтва, вул.Путилівська, 7

Ємець Олександр Петрович

096 304 99 72

 

04.06.18

10.00-12.00

СЗШ № 8

2 Проведення майстер-класів:

— майстер-клас з петриківського розпису;

 

— напилення;

 

— квілінгу;

 

— вишивки

(60 чоловік)

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

 

 

для дітей пришкільного табору

Будинок творчості дітей та юнацтва, вул.Путилівська, 7

Омельяненко Тетяна Іванівна

096 847 85 59

Дездеревич Сергій Миколайович

096 255 88 65

Малієнко Наталя Михайлівна

068 410 02 03

Родкіна Ольга Дмитрівна

097 599 58 80

 

05.06.18

10.00-12.00

СЗШ № 26, СЗШ № 42

клей ПВА – 1 шт, гуаш – 2 шт, пензлі для малювання та білий аркуш А4 – по 1 шт на учня
гуаш – 2 шт, пензлі для малювання та білий аркуш А4 – по 1 шт на учня
ножиці – 15 шт, клей ПВА, по 1 кольоровому паперу, картон – 15 шт
Ножиці – 15 шт., нитки – 3 к., різного кольору, голки.
3 Ігрова конкурсно-розважальна програма «Казковий експрес»

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва»

Дніпровської міської ради

для дітей пришкільного табору

Будинок творчості дітей та юнацтва, вул.Путилівська, 7

 

 

НВК № 131,

вул.Софії Крушельницької, 10

Слінкіна Наталя Вікторівна

068 890 03 08

 

 

Ємець Олександр Петрович

096 304 99 72

06.06.18

10.00-12.00

СЗШ № 8, СЗШ № 44

 

 

06.06.18

10.00-12.00

 

Проведення квесту

«Солодке дерево» (40 чоловік)

Майстер-клас з напилення

(30 чоловік)

 

НВК № 131,

вул..Софії Крушельницької, 10

Дездеревич

Сергій Миколайович

096 255 88 65

06.06.18

10.00-12.00

Проведення майстер-класів:

— майстер-клас з образотворчого мистецтва;

-ліплення;

(30 чоловік)

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради ножиці – 15 шт, клей ПВА, по 1 кольоровому паперу, картон – 15 шт.

Жехованова Ірина Анатоліївна

097 422 58 23

Безсонова Тетяна Віталіївна

050 206 93 00

10.00-12.00

СЗШ № 8, СЗШ № 44

гуаш – 2 шт, пензлі для малювання та білий аркуш А4 – по 1 шт на учня
Мука, сіль, клей ПВА
4 Проведення майстер-класів:

— майстер-клас з образотворчого мистецтва;

— паперопластики;

(30 чоловік)

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

для дітей пришкільного табору

Будинок творчості дітей та юнацтва, вул..Путилівська, 7

Омельяненко Тетяна Іванівна

096 847 85 59

 

 

Кулікова

Зоя Петрівна

097 357 01 29

07.06.18

10.00-12.00

СЗШ № 64, НВК № 57

гуаш – 2 шт, пензлі для малювання та білий аркуш А4 – по 1 шт на учня
ножиці – 15 шт, клей ПВА, по 1 кольоровому паперу, картон – 15 шт
5 Проведення майстер-класів:

— майстер-клас з акторської майстерності;

— паперопластики;

(30 чоловік)

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

СЗШ № 55,

вул. Прапорна, 23

Слінкіна Наталія Вікторівна

068 890 03 08

Малієнко Наталя Михайлівна

068 410 02 03

 

08.06.18

10.00-12.00

ножиці – 15 шт, клей ПВА, по 1 кольоровому паперу, картон – 15 шт
6 Карооке «Літо різнокольорове»

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

для дітей пришкільного табору

Будинок творчості дітей та юнацтва, вул..Путилівська, 7

Безсонов Андрій Ігорович

096 939 46 15

11.06.18 10.00-12.00

СЗШ № 86, СЗШ № 43

 

СЗШ № 86, СЗШ № 43

Проведення майстер-класів:

— майстер-клас з образотворчого мистецтва;

— напилення;

(30 чоловік)

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

Жехованова Ірина Анатоліївна

097 422 58 23

Дездеревич Сергій Миколайович

096 255 88 65

 

акварель, олівець, ластик, воскові олівці, пензлі для малювання та білий аркуш А4 – по 1 шт на учня
гуаш – 2 шт, пензлі для малювання та білий аркуш А4 – по 1 шт на учня
7 Проведення майстер-класів:

— майстер-клас з петриківського розпису;

 

— джутова філігрань;

 

— квілінгу;

 

 

— вишивки

(60 чоловік)

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

для дітей пришкільного табору

Будинок творчості дітей та юнацтва, вул.Путилівська, 7

Омельяненко Тетяна Іванівна

096 847 85 59

Безсонова

Тетяна Віталіївна

050 206 93 00

Малієнко Наталя Михайлівна

068 410 02 03

Родкіна Ольга Дмитрівна

097 599 58 80

 

12.06.18

10.00-12.00

НВК

№ 131,

СЗШ № 8, СЗШ № 26

клей ПВА – 1 шт, гуаш – 2 шт, пензлі для малювання та білий аркуш А4 – по 1 шт на учня
Джут, клей ПВА – по 1 шт на учня
ножиці – 15 шт, клей ПВА, по 1 кольоровому паперу, картон – 15 шт
Ножиці – 15 шт., нитки – 3 к., різного кольору, голки.
8 Година здоров’я «Захисти себе сам». Знайомство з айкідо

(60 чоловік)

СЗШ № 64,

вул.Петрозаводська, 377

Ємець Олександр Петрович

096 304 99 72

13.06.18

10.00-12.00

 

Майстер-клас з образотворчого мистецтва

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

СЗШ № 114, вул.Башкирська, 6 Жехованова

Ірина Анатоліївна

097 422 58 23

13.06.18

10.00-12.00

9 Проведення майстер-класів:

— майстер-клас з петриківського розпису;

 

— оформлення пластинок;

 

— паперопластики;

 

(60 чоловік)

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

для дітей пришкільного табору

Будинок творчості дітей та юнацтва, вул.Путилівська, 7

Омельяненко Тетяна Іванівна

096 847 85 59

Безсонова

Тетяна Віталіївна

050 206 93 00

Кулікова

Зоя Петрівна

097 357 01 29

 

14.06.18

10.00-12.00

СЗШ № 43, СЗШ № 55, НВК № 57

клей ПВА – 1 шт, гуаш – 2 шт, пензлі для малювання та білий аркуш А4 – по 1 шт на учня
Джут, клей ПВА – по 1 шт на учня
ножиці – 15 шт, клей ПВА, по 1 кольоровому паперу, картон – 15 шт
10 Ігрова конкурсно-розважальна програма «Х  муза»

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

для дітей пришкільного табору

Будинок творчості дітей та юнацтва, вул.Путилівська, 7

Слінкіна Наталя Вікторівна

068 890 03 08

15.06.18

10.00-12.00

НВК № 57

11 Ігрова конкурсна-розважальна програма «Піратські розваги»

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

для дітей пришкільного табору

Будинок творчості дітей та юнацтва, вул.Путилівська, 7

Долгова Медіна Джалалівна

067 680 43 24

Ємець Олександр Петрович

18.06.18

10.00-12.00

СЗШ № 44

12 Проведення майстер-класів:

— майстер-клас з образотворчого мистецтва;

 

— напилення;

 

 

— паперопластики;

 

(60 чоловік)

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

для дітей пришкільного табору

Будинок творчості дітей та юнацтва, вул.Путилівська, 7

Жехованова

Ірина Анатоліївна

097 422 58 23

 

Дездеревич Сергій Миколайович

096 255 88 65

Малієнко Наталя Михайлівна

068 410 02 03

 

19.06.18

10.00-12.00

СЗШ № 86,

 

НВК

№ 131,

 

СЗШ № 8

акварель, олівець, ластик, воскові олівці, пензлі для малювання та білий аркуш А4 – по 1 шт на учня
гуаш – 2 шт, пензлі для малювання та білий аркуш А4 – по 1 шт на учня
ножиці – 15 шт, клей ПВА, по 1 кольоровому паперу, картон – 15 шт
13 Проведення квесту

«Солодке дерево» (40 чоловік)

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

для дітей пришкільного табору

Будинок творчості дітей та юнацтва, вул.Путилівська, 7

Ємець Олександр Петрович

096 304 99 72

 

20.06.18

10.00-12.00 СЗШ № 26

 

14

Караоке «Літо різнокольорове»

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

для дітей пришкільного табору

Будинок творчості дітей та юнацтва, вул.Путилівська, 7

Безсонов

Андрій Ігорович

096 939 46 15

21.06.18 10.00-12.00

СЗШ № 8, СЗШ № 44

 

СЗШ № 8

 

 

 

СЗШ № 44

Проведення майстер-класів:

— майстер-клас з образотворчого мистецтва;

 

— напилення;

(30 чоловік)

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

Жехованова

Ірина Анатоліївна

097 422 58 23

 

Дездеревич Сергій Миколайович

096 255 88 65

 

акварель, олівець, ластик, воскові олівці, пензлі для малювання та білий аркуш А4 – по 1 шт на учня
гуаш – 2 шт, пензлі для малювання та білий аркуш А4 – по 1 шт на учня

на ІІ зміну 2018 року для пришкільних таборів

з/п

Назва заходу, короткий опис/ кількість чоловік /повна назва закладу організатора

 

Місце проведення, адреса Відповідальний

за підготовку (розгорнутий П.І.Б., контакти)

Дата та час проведення Необхідні матеріали
1 Проведення квесту

«Солодке дерево»

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

Будинок творчості дітей та юнацтва, вул..Путилівська, 7 Ємець

Олександр Петрович

096 304 99 72

 

 

22.06.18

10.00-12.00

СЗШ № 86

2 Караоке «Літо різнокольорове»

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

Будинок творчості дітей та юнацтва, вул..Путилівська, 7 Безсонов

Андрій Ігорович

096 939 46 15

25.06.18

10.00-11.00

СЗШ № 86

3 Проведення квесту

«Солодке дерево»

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

Будинок творчості дітей та юнацтва, вул..Путилівська, 7 Ємець

Олександр Петрович

096 304 99 72

27.06.18

10.00-12.00

СЗШ № 55

4 Конкурсно-розважальна гра «Піратські розваги»

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

Будинок творчості дітей та юнацтва, вул..Путилівська, 7 Долгова

Медіна Джалалівна

067 680 43 24

Ємець

Олександр Петрович

29.06.18

10.00-11.00

СЗШ № 55

5 Година здоров’я

«Перша зустріч з Айкідо»

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

СЗШ № 86, вул..Янтарна, 39 Ємець

Олександр Петрович

096 304 99 72

02.07.18

10.00-11.00

6 Година здоров’я

«Перша зустріч з Айкідо»

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради

СЗШ № 55, вул.Луговська, 211 Ємець

Олександр Петрович

096 304 99 72

04.07.18

10.00-11.00

 

№ пп Дата проведення Час проведення Місце проведення (адреса) Найменування заходу Запрошені посадові особи Орієнтовна кількість учасників Участь ЗМІ П.І.Б. відповідального
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 01.06.2018 протягом дня вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Виставка дитячих робіт до Дня захисту дітей 60 Омельяненко Т.І.
2 04.06.2018-08.06.2018 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Оформлення тематичного куточка до Дня Конституції України 20 Омельяненко Т.І.
3 05.06.2018 12.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Акція «Чистий вівторок» (до Всесвітнього Дня довкілля) 20 Ємець О.П.
4 08.06.2018 протягом дня вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Фоточелендж «Я і мій друг» (до Міжнародного Дня друзів) 300 Зашквара А.С.
5 07.06.2018-15.06.2018 09.00 -22.00 м.Одеса Участь у дитячому Міжнародному фестивалі «Коблевський бриз» 30 Сашенкова О.А., Кулаковська Н.В.
6 10.06.2018 12.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Конкурсно-розважальна програма «Тато, мама, я — дружна сім’я» 30 Ємець О.П.
7 19.06.2018-02.07.2018 09.00-22.00 м.Болгарія Участь у Міжнародному фестивалі «Слов’янський вінець» 18 Сашенкова О.А., Кулаковська Н.В.
8 22.06.2018 14.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Інтерактивний урок в історико-краєзнавчому музеї АНД району (до Дня скорботи та надання почестей пам’яті жертв війни в Україні) 25 Долгова М.Д.
9 23.06.2018 17.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) До Дня молоді — вистава молодіжного театру «Маленька сцена» «Я прийшов» М.Халезіна 100 Долгова М.Д.
10 25.06.2018 12.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Квест «Успішна команда» (до Дня молоді) 20 Данелюк Я.Г.
11 27.06.2018 12.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Спортивна конкурсно-розважальна програма «Ігри патріотів» та флешмоб «Розквітай моя країно, ти мій рідний край» (до Дня Конституції») 60 Ємець О.П.
12 25.06.2018-27.06.2018 протягом дня вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Створення колективної творчої роботи «Моя країна — Україна!» 25 Омельяненко Т.І.
13 26.06.2018-27.06.2018 протягом дня вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Виставка юних майстрів «Скарбниця душі людської» 70 Омельяненко Т.І. Малієнко Н.М. Родкіна О.Д.
14 27.06.2018 10.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Конкурс малюнків на асфальті «Україна — мій рідний край» 45 Безсонова Т.В.
15 01.06.2018-21.06.2018 за окремим графіком вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Розважальні заходи на літні канікули для дітей пришкільного табору 865 Слінкіна Н.В. Омельяненко Т.І.

 

№ пп Дата проведення Час проведення Місце проведення (адреса) Найменування заходу Запрошені посадові особи Орієнтовна кількість учасників Участь ЗМІ П.І.Б. відповідального Телефон відповідального
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 02.05.2018-16.05.2018 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Екскурсії шкіл району до історико-краєзнавчого музею Амур-Нижньодніпровського району 200 Долгова М.Д. т. 067 6804324
2 03.05.2018 13.00 вул.Філософська, 23, (Дніпропетровський             Будинок мистецтв) Святкування Дня вишиванки (екскурсія на Всеукраїнську виставку народного мистецтва) 25 Родкіна О.Д т. 096 9394615
3 07.05.2018 11.00 просп.Дмитра Яворницького, 16, (Дніпропетровський національний історичний музей) До Дня пам’яті та примирення екскурсія студії «Пізнайко»
до історичного музею
20 Радченко В.І.
4 07.05.2018 16.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Літературна гостинна театральної студії «Кредо» та театру «Посмішка»
«Не погасити
пам’яті вогонь»
40 Гордійченко Л.П. Слінкіна Н.В.
5 08.05.2018 16.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Конкурсна програма
та флешмоб до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
«Травневий квіт Перемоги»
60 Ємець О.П. т. 096 3049972
6 08.05.2018 16.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Свято до Дня Перемоги 150 Слінкіна Н.В. т. 068 8900308
7
8 10.05.2018 14.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Підведення підсумків районного етапу міської програми «Лідерський марафон» 15 Данелюк Я.Г.
9 11.05.2018 15.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Літературні читання до Дня матері «Рідна мати моя» 30 Слінкіна Н.В. т. 068 8900308
10 13.05.2018 13.00 вул.Набережна Перемоги, 5, (Міський палац дітей та юнацтва) Хореографічна вистава зразкового хореографічного ансамблю «Асорті» «Аліса у країні чудес» Л.Керролла 110 Сашенкова О.А., Кулаковська Н.В.
11 15.05.2018 17.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Конкурсно-розважальна програма «Тато, мама, я — щаслива сім’я»          (До Дня сім’ї) 30 Ємець О.П. т. 096 3049972
12 16.05.2018 14.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Підсумкова конференція районного Парламенту лідерів учнівського самоврядування 30 Данелюк Я.Г.
13 16.05.2018 14.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Спортивна конкурсно-розважальна програма «Ігри патріотів» 60 Ємець О.П. т. 096 3049972
14 17.05.2018 час уточнюється вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Проведення міського майстер-класу з фоамірану 24 Омельяненко Т.І. т. 096 8478559
15 17.05.2018 15.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Флешмоб до Дня вишиванки «З Україною в серці» 40 Ємець О.П т. 096 3049972
16 17.05.2018 14.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Перегляд документального фільму «І голос наш почує світ» про відомих діячів української культури, письменників, поетів,
які загинули у таборах
у часи сталінських репресій
30 Долгова М.Д.
17 21.05.2018 14.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) До Дня пам’яті жертв політичних репресій.  Цікавий урок «Репресоване духовенство»  з циклу «10 цікавих уроків історії»  у історико-краєзнавчому музеї Амур-Нижньодніпровського району 10 Долгова М.Д., Данелюк Я.Г.
18 17.04.2018 17.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) 15
19 19.04.2018 16.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) 30 Ємець О.П. 963 049 972
20 20.04.2018 14.00 вул.Передова, 253, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр художньо-есетичної творчості учнівської молоді» Дніпровської міської ради) 40 Мітрохіна І.Г. т. 0666051190
21 20.04.2018 15.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) 350 Небосенко М.Ю. т. 067 5171036
22 21.04.2018 11.00 вул.Шевченка, 21, (Художній музей) 10 Колісник К.О. т. 093 8370731
23 21.04.2018-22.04.2018 09.00-22.00 м.Ужгород 12 Красношлик О.А., Красношлик О.Б. т. 096 3740661,                      095 6367766
24 23.04.2018-30.04.2018 уточнюється вул.Ульянова, 4,                 (Обласна станція юних техніків) 60 Мітрохіна І.Г. т. 0666051190
25 25.04.2018 14.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) 35 Данелюк Я.Г. т. 050 9339344
26 23.04.2018-26.04.2018 14.30-18.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) 750 Колісник К.О., керівники гуртків т. 093 8370731
27 26.04.2018 15.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) 20 Ємець О.П., Долгова М.Д. т. 096 3049972,           067 6804324
28 26.04.2018 15.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) 30 Данелюк Я.Г., Долгова М.Д. т. 050 9339344,              067 6804324
29 26.04.2018 14.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) 30 Долгова М.Д. т.  067 6804324
30 27.04.2018 16.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Пермяков О.О.                          Біла Д.О. 260 Небосенко М.Ю. т. 067 5171036
31 28.04.2018-29.04.2018 09.00-22.00 м.Южноукраїнськ 20 Красношлик О.А., Красношлик О.Б. т. 096 3740661,                      095 6367766
32 29.04.2018-09.05.2018 09.00-22.00 Закарпаття, м.Свалява 49 Сашенкова О.А., Кулаковська Н.В. т. 097 5073232,           066 4875955
33 20.04.2018 12.00 п.Шевченко, вул.Памирська, 11, (Реабілітаційний центр «Горлиця») 5 Данелюк Я.Г. т. 050 9339344
34 протягом місяця 13.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) 450 Долгова М.Д. т. 067 6804324

 

№ пп Дата проведення Час проведення Місце проведення (адреса) Найменування заходу Запрошені посадові особи Орієнтовна кількість учасників Участь ЗМІ П.І.Б. відповідального Телефон відповідального
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 31.03.2018-01.04.2018 9.00-22.00 м.Львів Участь вихованців клубу спортивного танцю «Астра» у Міжнародному турнірі «Срібний едельвейс» 16 Красношлик О.А., Красношлик О.Б. т. 096 3740661,                      095 6367766
2 01.04.2018 12.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Концерт музичної студії «Хіт-Ко» «Весняний калейдоскоп» 50 Безсонов А.І. т. 096 9394615
3 01.04.2018 16.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Творчий капусник до Дня народження молодіжного театру «Маленька сцена» 8 Долгова М.Д. т. 067 6804324
4 01.04.2018 11.00 вул. Соломії Крушельницької, 1, (додаткове приміщення Комунального позашкільного начального закладу «Будинок творчості дітей та юнацтва » Дніпровської міської ради) Тематичне заняття до Великодня 15 Кулікова З.П. т. 097 3570129
5 02.04.2018 14.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Районний етап міської виставки-конкурсу «Чарівна книжечка» 60 Омельяненко Т.І. т. 096 8478559
6 02.04.2018 14.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Районний етап міської виставки-конкурсу дитячої творчості «Пасхальні кольори» 80 Омельяненко Т.І. т. 096 8478559
7 02.04.2018 10.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Ігрова програма у гуртку «Скринька знань» «Гостинки-веселинки»          (до Дня сміху) 20 Зашквара А.С., Ємець О.П. т. 096 8926765
8 03.04.2018 17.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Майстер-клас для батьків у гуртку іграшок та сувенірів «Пасхальні мотиви» (розпис яєць) 15 Малієнко Н.М. т. 068 4100203
9 03.04.2018 14.30 вул.Передова, 253,                           (Будинок Олеся Гончара) До 100-річчя Олеся Гончара — екскурсія в Будинок Гончара 12 Радченко В.І. т. 096 2469228
10 03.04.2018 14.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) День сміху у театрі естради «Посмішка» 17 Колісник К.О. т. 093 8370731
11 05.04.2018 15.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Флешмоб та спортивно-розважальна програма до Всесвітнього дня здоров’я 30 Ємець О.П. т. 096 3049972
12 05.04.2018 уточнюється вул.Набережна Перемоги, 5, (Міський палац дітей та юнацтва) Міський етап конкурсу                       «Пасхальні кольори» 80 Омельяненко Т.І. т. 096 8478559
13 05.04.2018 14.00 вул.Набережна Перемоги, 5, (Міський палац дітей та юнацтва) Міський етап виставки-конкурсу «Чарівна книжечка» 60 Омельяненко Т.І. т. 096 8478559
14 05.04.2018 13.00-14.30 вул.Решетилівська, 6 А       (районна бібліотека) Майстер-клас по писанкарству для учнів кулінарного училища ДІПО «Намалюй писанку для воїнів АТО» (розпис яєць) 20 Малієнко Н.М., Жехованова І.А. т. 097 4225823
15 10.04.2018-12.04.2018 уточнюється вул.Набережна Перемоги, 5, (Міський палац дітей та юнацтва) Міський конкурс-огляд дитячої творчості «Зоряне коло» 350 Слінкіна Н.В. т. 068 8900308
16 11.04.2018-12.04.2018 уточнюється вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Районний огляд-конкурс дитячо-юнацької творчості «Зоряне коло» (декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво) 150 Омельяненко Т.І. т. 096 8478559
17 15.04.2018 09.00-23.00 вул.Набережна Перемоги, (м.Дніпро, р-н «Хутор) Участь бального спортивного танцю «Астра» у Всеукраїнському турнірі 10 Красношлик О.А., Красношлик О.Б. т. 096 3740661,                      095 6367766
18 17.04.2018 17.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Майстер-клас для батьків з вишивки «Вишивала я узори». Рушникові шви. Традиційне використання рушників у побуті та обрядах 15 Родкіна О.Д. т. 097 5995880
19 19.04.2018 16.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Екологічна ініціатива                    «Зробимо Україну чистою» 30 Ємець О.П. 963 049 972
20 20.04.2018 14.00 вул.Передова, 253, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр художньо-есетичної творчості учнівської молоді» Дніпровської міської ради) Районний етап обласної виставки «Наш пошук і творчість тобі Україно» 40 Мітрохіна І.Г. т. 0666051190
21 20.04.2018 15.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Урочистості з нагоди 100-річчя Амур-Нижньодніпровського району          «Мій рідний край на березі Дніпра — славетна перлина історії» 350 Небосенко М.Ю. т. 067 5171036
22 21.04.2018 11.00 вул.Шевченка, 21, (Художній музей) Візит до Художнього музею театром естради «Посмішка» 10 Колісник К.О. т. 093 8370731
23 21.04.2018-22.04.2018 09.00-22.00 м.Ужгород Участь у Всеукраїнському турінірі бальних танців 12 Красношлик О.А., Красношлик О.Б. т. 096 3740661,                      095 6367766
24 23.04.2018-30.04.2018 уточнюється вул.Ульянова, 4,                 (Обласна станція юних техніків) Участь у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість тобі Україно» 60 Мітрохіна І.Г. т. 0666051190
25 25.04.2018 14.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Підведення підсумків районного етапу міської програми                 «Лідерський марафон» 35 Данелюк Я.Г. т. 050 9339344
26 26.04.2018 16.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Бесіди у гуртках до Дня Чорнобильської трагедії 750 Слінкіна Н.В. т. 068 8900308
27 26.04.2018 15.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Виховна година «День пам’яті Чорнобильської трагедії» 20 Ємець О.П., Долгова М.Д. т. 096 3049972,           067 6804324
28 26.04.2018 14.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) В рамках проекту «10 цікавих уроків історії» інтерактивна лекція для лідерів учнівського самоврядування                 «Гіркі полини Чорнобиля» 30 Данелюк Я.Г., Долгова М.Д. т. 050 9339344,              067 6804324
29 26.04.2018 15.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Зустріч у музеї з ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС Башкіровим Д.М. «Пам’ять лине в моторошні дні, Гудуть жорстокі дзвони квітня» 30 Долгова М.Д. т.  067 6804324
30 27.04.2018 16.00 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Урочистості з приводу 50-річчя Будинку творчості дітей та юнацтва 260 Небосенко М.Ю. т. 067 5171036
31 28.04.2018-29.04.2018 09.00-22.00 м.Южноукраїнськ Участь вихованців клубу «Астра» у Всеукраїнському турнірі бальних танців 20 Красношлик О.А., Красношлик О.Б. т. 096 3740661,                      095 6367766
32 29.04.2018-09.05.2018 09.00-22.00 Закарпаття, м.Свалява Участь зразкового хореографічного ансамблю «Асорті» у Міжнародному танцювальному фестивалі «Погружение в движение» 49 Сашенкова О.А., Кулаковська Н.В. т. 097 5073232,           066 4875955
33 уточнюється уточнюється п.Шевченко, вул.Памирська, 11, (Реабілітаційний центр «Горлиця») Участь у міській екологічній акції «Еконобат» 5 Данелюк Я.Г. т. 050 9339344
34 протягом місяця 13.30 вул.Путилівська, 7, (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради) Екскурсії до історико-краєзнавчого музею присвячені Дню пам’яті та примирення 450 Долгова М.Д. т. 067 6804324