Онлайн-консультація

Тут Ви можете задати питання, яке Вас цікавить.

29 мыслей о “Онлайн-консультація”

  1. Доброго дня! Для цього вам потрібно завітати до Будинку творчості і підійти до керівника! Дивіться розлад, у нас дві студії єстрадного співу «Індіго» та «Хіт-ко» .

  1. Доброго дня! Так ,є в нас такий гурток ! В кінці серпя розпочнеться набір на наступний рік, приходьте та записуйтесь! Також ви можете підійти до керівника гуртка, розклад занять є на сайті!

 1. Добрый день, подскажите, если мы прописаны в Индустриальном районе, можем ли мы заниматься в вашем заведении? Нам ближе территориально

  1. Доброго дня !У нас є два гутки танцювальні -«Астра» та «Асорті».Оберить який вам більше підходить і приходьте на батьківські збори!В кінці серпня буде оголошення коли в гуртках відбудуться збори!

   1. Нам подходит Ассорти!!!Подскажите когда конкретно можно подойти,записаться или пообщаться с преподавателем,(на батькивськи сбори)

 2. Добрый день! Какое планируется расписание занятий в новом учебном году в студии «Капелька»? И как и когда можно записать ребенка?

 3. Добрый день! Какое планируется расписание занятий в новом учебном году в студии «Краплинка»? И как и когда можно записать ребенка?

  1. Доброго дня!Розклад буде відомий після набіру у групи.Набір у гурток розпочнеться з кінця серпня!На сайті зяиться обьява про батьківські збори!

 4. Доброго дня! Донці 3,5 роки — вона дуже любить танцювати ! Хочемо на цей рік записатись до Ансамблю «Асорті». Проконсультуйте, будьласка, коли буде набір? Що мати присобі? Або як можна зв’язатись з керівником ансамблю? На Путилівську ми піходили учора — нам дали адресу цього сайту із словами — тут є вся необхіна нам інформація!, але, нажаль, я її не знайшла.
  Дуже дяку за відповідь!

  1. Доброго дня!Ми набрираємо діточок з 5 років. Але ви можете звязатися з керівником (Олена Анатоліївна 097 507 3232) , вока вас проконкультує по цьому питанню.Дата батьківських зборів ще не відома. Следкуйте за інформацією на сайті.В найближчий час зявиться дата і час!

 5. Добрый день! Хотим записаться к Вам на Петриковскую роспись и рисование.
  Подскажите пожалуйста контактный телефон преподавателя. В городе будем 31 августа, пропустим запись, как в прошлом году. Сказали, что мест уже нет.Дочке 9 лет. К вам ходим в «Улыбку» и на творчество к Наталье Михайловне.

  1. Доброго дня!Ви ще встигаете на батьківськи збори у «Краплинку » та петриківський розпис , вони вібудуться 4 вересня о 18:00! Контактна інформація керівника студії Омельяненко Тетяна Іванівна (096) 847 85 59.

 6. Здравствуйте!
  1. Где можно посмотреть расписание занятий ваших кружков?
  2 .Есть ли занятия в субботу-воскресенье? Если да, то какие?
  3. Преподают ли у Вас востояные танцы?
  Напишите актуальный телефон дома творчества.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.