«Натхнення» — гурток з виготовлення сувенірів

Керівник- Малієнко Наталія Михайлівна

гурток паперопластики Натхнення

Гурток паперопластики»Натхення» розпочав своє існування з 2008р. з приходом на посаду керівника гуртка Малієнко Натаії Михайлівни.

Чудові декоративні якості паперу давно оцінили народні майстри в багатьох куточках світу. Самобутні українські та польські витинанки даво вже перестали бути декоративним елементом прикраси селянського житла, та стали різновидом декоративно- вжиткового мистецтва. Давнє мистецтво оригамі популярне і поширене сьогодні в усьому світі.

Обираючи зміст і тематику роботи гуртка паперопластики, керівник Наталія Михайлівна врахувала не лише популярність паперу, а й психологічно обумлвлений потяг дітей молодшого та середнього віку до частої зміни виду художноьї діяльності, їх бажання за порівняно короткий час досягти певних упіхів і побавити результати своєї творчості.

Програма гуртка розроблена й ефективо втілюється в навчальний процес, рохрахована на дітей віком від 4 до 10 років.

Діти  віком 4-6 років- початковий рівень;

Діти віком 7-9 років- основний.

Опановуючи програмний матеріал вихованці гуртка вивчають та удосконалюють знання про різні техніки паперопластики: аплікація, витинанка, оригамі, квілінг.

На початковому рівні учні оволодівають технічними прийомами роботи з папером, вивчають основи композиції та колористику. Опрацьовують всі згадані види паперопластики.

На основному рівні вихованці, маючи початкові навички роботи з папером, опановують різновиди паперопластики на новому рівні. Додають нові техніки обробки паперу, діти працюють із дрібними деталями, застосовують поєднання різних технік, матеріалу.

Цікаві композиції, кольорове рішення, особливий настрій- все це передають роботи гуртківців, чиї композиції завжди є прикрасою виставок»Дебют», «Собори наших душ», «Знай і люби свій край», «Пасхальні кольори», до Дня захисту дітей та ін.

IMG_6227