«Кредо» — театральна студія

 

Керівник — Слінкіна Наталія Вікторівна

Закінчила Харківський державний інститут культури у 1993 р.

IMG_1807Театральна студія «Кредо» Будинку творчості та юнацтва Амур- Нижньодніпровського району веде свій ретельний пошук з 2004 р. За сім років школою актрорської майстерності оволоділи більше 100 гуртківців.

Театральна студія «Кредо» об’єднує у вирі творчості старшокласників шкіл району, де кожен знаходить і реалізує себе у різноманітних жанрах сценічної діяльності , оволодіває азами техніки гри на сцені, формами творчого дозвілля та спілкування.

Вихованці студії- активні, творчо розкуті, щирі в спілкуанні. Вони із задоволенням беруть участь у масових заходах Будинку творчості, а також у культурному і громадському житті міста та району. Гуртківці знайомляться з досвідом великих майстрів сцени, виховуючи в собі сценічну культуру, плекають і премножують творчі традиції. Радіють новом зустрічам , захоплюються даним видом мистецтва на все життя.

У різні часи в репертуарі студії- програма за віршами Е. Асадова»Я напишу тебе в альбом… «, інсценування за казкою В.Шукшина «До третіх півнів», інсценування глави «Історичне відступлення о крилах» з поеми Р.Рождественського «210 років».

VTS_01_2 429 IMG_2425 IMG_2443 IMG_2452 IMG_8504 OLYMPUS DIGITAL CAMERA