«Краплинка» — зразкова студія образотворчого мистецтва

Керівник —  Омельяненко Тетяна Іваніва

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На базі Будинку творчості у вересні 2004 р. розпочав свою роботу гурток образотворчого мистецтва «Краплинка». Основий зміст роботи гуртка- засобами зображувального мистецтва  виховувати всебічно розвинену людину. Важливого значення набуває ознайомлення вихованців з надбаннями народної культури, оволодіння разними техніками: живопис, графіка, основи композиції, живопис на склі тощо.

Образи мистецтва впливають на свідомість та почуття, виховують особисте ставлення до життя, допомогають глибше і повніше зрозуміти та пізнати дійсність, сформувати художній смак, внутрішнє багатство людини.

У гуртку обєднуються діти, що виявляють стійкий інтерес до малювання та декоративно- вжиткового мистецтва. Гурток може  обєднувати дітей та підлітків від 5 до 18 років. 

Орієнтована тематика занять розрахована на трирівневу систему навчання:

1-й — початковий, 2-й — основний. На цей  рівень діти переходять з початкового рівня навчання , та добір за здібностями, 3-й вищий рівень. Заняття на вищому рівні навчання передбачають індивідуальний підхід.

Початковий рівень розрахован на ознайомлення і зацікавленість дітей заняттями з живопису, малюнку, основної композиції, подаються теоретичні і практичні основи творчої роботи. Осовний рівень передбачає більш поглиблене вивчення теоретичних основ та пркатичну діяльність.

Передбачається і профорієнтаційна спрямованясть навчальних тем. Вищий рівень навчання спрямований на обдарованих дітей та на підготовку до вступу в ВНЗ.

У гуртку здійснюється національне виховання всебічного розвитку дитини. Розвивається у дітей естетичний смак, формуються потреби і здібності: до місцевої діяльності, розвиваються спостережливість, зорова память, уявлення, формується активність, самостійність, індивідуальність, власне світосприйняття. 

Після кожної теми проводяться невеличкі вистави: «Весела Веселка», » Малюють юні художники» тощо.

Вихованці гуртка «Краплинка» беруть участь у виставах, конкурсах, фестивалях образотворчого мистецтва різних рівнів: «Собори наших  душ», «Погляд у майбутнє», «Пасхальні кольори», «Місто майстрів»  в рамках фестивалю «Зоряне коло», «Різдвяні свята», «Знай і люби свій край».

Багато юних художників гуртка образотворчого мистецтва є призерами міських, обласних, Всеукраїнських виставок з образотворчого мистецтва.

гурток Краплинка