Звітування

 

Звіт про виконання заходів щодо підготовки закладу до нового навчального року

 

 

КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР

Амур-Нижньодніпровський район

АНАЛIЗ РОБОТИ

КПНЗ «БУДИНОК ТВОРЧОСТI ДІТЕЙ  ТА ЮНАЦТВА» ДМР

за 2017 році

 

Завершення року – це час підведення підсумків.

У 2017 році робота Комунального позашкільного навчального закладу «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради  була спрямована на виконання Закону України про позашкільну освіту, Державної цільової програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року (подовженої до 2017 р.), міських довгострокових комплексних програм позашкільного виховання.

У 2017  році у закладі працювало 27 творчих об’єднань, 66 груп, в яких розвивали свої здібності за інтересами 862 дитини.

Навчально-виховна діяльність комплексного позашкільного навчального закладу здійснюється за пріоритетними  напрямками:

 • художньо-естетичний;
 • історико-краєзнавчий;
 • спортивно-оздоровчий;
 • технічний;
 • соціально-реабілітаційний.

На виконання наказу Міністерства освіти та науки №641 від 16.06.2015 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та Методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах»,провідну роль у виховному процесі посідає національно-патріотичне виховання, яке ведеться за трьома напрямками:

 • родинно-сімейне виховання;
 • суспільно-лідерське виховання;
 • військово-патріотичне.

Протягом  року у закладі працювало 25 педагогів. Педагогічні працівники Будинку творчості постійно підвищують свій рівень майстерності, відвідуючи семінари, обласні майстер-класи, виставки творчих досягнень, вишукують нові форми і методи роботи із застосуванням інтерактивних технологій, а також постійно проходять курси підвищення кваліфікації та тематичні курси з метою підвищення професійної компетенції, а також атестацію. Так, станом на вересень 2017 року 12 педагогів закладу мають педагогічне звання «Керівник гуртка-методист»,  що складає 48% від загальної кількості викладачів, двоє методистів мають вищу кваліфікаційну категорію.

Гуртки Будинку творчості поділені на три відділи: художньо-естетичний, декоративно-вжитковий та загальний.

Загальний відділ Будинку творчості представлений наступними гуртками:

 • студія розвитку дошкільників «Пізнайко» (кер. Радченко В.І.);
 • студія інтелектуального розвитку дошкільнят «Скринька знань»

(кер. Небосенко М.Ю.);

 • гурток раннього творчого розвитку (кер. Зашквара А.С.);
 • спортивна секція «Айкідо» (кер. Ємець О.П.);
 • районний Парламент лідерів учнівського самоврядування

(координатор Данелюк Я.Г.).

Протягом 2017 року в студії інтелектуального розвитку «Скринька знань», «Пізнайко» та у гуртку раннього розвитку дітей  велася цілеспрямована робота з інтелектуального та творчого розвитку дітей, які не відвідують дитячий садок. Згідно навчального плану в гуртках проводилися заняття з математики, навчання грамоті та підготовці руки до письма. Вихованці ознайомилися з числами першого десятка, оволоділи навичками лічби. Велика увага приділялася підготовці руки до письма – вихованці виконували комплекси вправ для розвитку дрібної моторики руки.

Особлива увага приділялась національно-патріотичному вихованню дітей. Програма побудована так, що виховна робота не виділяється в окремий розділ, а гармонійно поєднується з іншими розділами та напрямками. Під час занятьшироко використовуються  українські народні  ігри,  художні твори, фольклор, тощо.

Гурток «Скринька знань» працює не тільки для інтелектуального розвитку дошкільнят, а й на розвиток творчих здібностей маленької дитини. Діти навчаються робити цікаві вироби-сувеніри власними руками, малювати листівки та робити аплікації. Також значна увага приділяється розвитку музичних та ритмічних здібностей. На заняттях діти мають змогу вивчити цікаві пісні, танці, ритмічні ігрові розминки. Результатами цієї роботи є виступи маленьких артистів на відкритих театралізованих заняттях, а також виставки творчих робіт.

Гурток «Айкідо» — спортивно-філософська  секція розвитку здорового тіла  і духу справжньої Людини. Будь чемним, добрим, вихованим, стриманим, не зашкодь – ось основні принципи виховання у цьому гуртку.

Головна увага в роботі гуртка приділяється морально-фізичному вихованню учнів, роботі з обдарованими учнями та дітьми, які потребують особливої уваги (такі діти додатково займалися під час індивідуальних годин). Основний аспект в роботі гуртка – виховати не спортсмена, а духовно та фізично загартовану людину: чемну, виховану, здатну завжди прийти на допомогу іншим.

Протягом року гуртківці приймали активну участь у житті та роботі Будинку творчості. Були залучені до всіх благодійних акцій, новорічних свят та інших масових заходів.

Успішно на базі Будинку творчості дітей та юнацтва працює районний Парламент лідерів учнівського самоврядування, до складу якого входять представники 21 навчального закладу (методист-координатор Данелюк Яна Геннадіївна).

Протягом 2017 року педагогічний колектив працював над модернізацією навчання у позашкільному закладі, створенням естетичного середовища для творчого зростання вихованців, пошуком юних обдарувань, організацією змістовного дозвілля підростаючого покоління та роботою з профілактики бездоглядності.

Художньо-естетичний відділпредставлений наступними творчими об’єднаннями:

 • молодіжний театр «Маленька сцена» (кер. Долгова М.Д.);
 • театральна студія «Кредо» (кер. Слінкіна Н.В.);
 • студія естрадного вокалу «Індіго» (кер. Ісмайлова О.П.);
 • клуб бального спортивного танцю «Астра» (кер. Красношлик О.А., Красношлик О.Б.);
 • вокальна студія «Хіт-ко» (кер. Безсонов А.І.);
 • зразковий хореографічний ансамбль «Асорті» (кер. Сашенкова О.А., Кулаковська Н.В.);
 • театральна студія (кер. Колісник К.О.);
 • театр естради «Посмішка» (кер. Гордійченко Л.Є.);
 • циркова студія «Фієста» (кер. Будянська Л.І.);
 • музичний гурток (кер. Головаш Т.А.)

В Будинку творчості дітей та юнацтва створена система виховної роботи, яка полягає в залученні до активної культурно-масової діяльності всіх дітей закладу, згідно їх вікових особливостей. Участь у масових заходах допомагає дітям розкрити свій потенціал, знайти нових друзів, позбавитись комплексів,стати більш впевненими в собі та своїх можливостях.

Вже традиційними стали для БТДЮ Новорічні вистави для дітей пільгових категорій, до яких залучаються всі творчі колективи художньо-естетичного відділу; заходи до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні; концертно-розважальні програми для учнівської молоді району у канікулярні періоди; участь у святкуванні Дня міста Дня Незалежності України, Дня Конституції України та інші.

Великим успіхом користуються звітний концерт зразкового хореографічного ансамблю «Асорті», звітні та святкові концерти вокальних студій «Індіго» та «Хіт-ко», турніри, які влаштовує клуб бально-спортивного танцю «Астра», а також вистави молодіжного театру «Маленька сцена».

В практику роботи закладу ввійшли щорічні звіти перед батьками, які проходять у формі виставок, вистав, концертів, відкритих занять, де діти показують свої досягнення за рік, а також дні відкритих дверей, які проводяться на початку вересня з метою залучення більшої кількості дітей району та міста до позашкільної освіти.

Декоративно-прикладний відділ  2017 році був представлений такими творчими об’єднаннями:

 • зразкова студія образотворчого мистецтва «Краплинка» (кер. Омельяненко Т.І.);
 • гурток петриківського розпису (кер. Омельяненко Т.І.);
 • зразковий гурток хутожньої вишивки «Голка-чарівниця» (кер. Родкіна О.Д.);
 • гурток ПТМ (кер. Кулікова З.П.);
 • гурток з виготовлення сувенірів «Натхнення» (кер.Малієнко Н.М.);
 • гурток раннього творчого розвитку «Барвінок» (кер.Малієнко Н.М.);
 • гурток моделювання іграшок-сувенірів (Безсонова Т.В.);
 • гурток напилення та різьблення (кер. Дездеревич С.М.);
 • гурток випалювання (кер. Дездеревич С.М.).

Робота декоративно-вжиткового відділу напряму пов’язана з вивченням декоративного мистецтва українського народу і направлена на різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей. Вихованці гуртків декоративно-вжиткової творчості беруть активну участь у виставках і конкурсах різних рівнів, приймають участь у житті БТДЮ, допомагають створювати оздоблення на загальні заходи, старші учні колективів вже самі проводять майстер-класи.

За 2017 рік закладом було проведено 156 заходів, передбачених статутом, до яких було залучено 14400 дітей району та міста. Найбільш масовими були новорічні вистави, районні етапи міських фестивалів, концертно-розважальні програми під час канікул, майстер-класи та ін.

Гідно представили свої творчі роботи на міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, виставках, фестивалях всі колективи Будинку творчості. Діти знов і знов демонстрували потяг до удосконалення своєї майстерності, глибоке розуміння моральних та естетичних цінностей.

 

 

Назва заходу
(конкурсу, фестивалю тощо)
П.І.Б. переможця (назва гуртка) П.І.Б. викладача
Заходи міжнародного рівню
Фестиваль хореографічного мистецтва «Помаранчевий пелікан», м. Дніпро Хореографічний ансамбль «Асорті» Сашенкова О.А., Кулаковська Н.В.
Турнір бальних спортивних танців «Kiev open championship-2017», м.Київ Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
Фестиваль хореографічного мистецтва «Слов’янський вінець» Хореографічний ансамбль «Асорті» Сашенкова О.А., Кулаковська Н.В.
«WR Dance Cup», м.Мінськ Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
«Dnepr Cup-2017», м.Дніпро Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
Кубок Ренесанса-2017, м.Дніпро Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
«Ukrainian Open-2017», м.Київ Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
Кубок «С.Шкляра», м.Дніпро Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
«Ashdod Open-2017», Ізраїль Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
Заходи Всеукраїнського рівня
Фестиваль хореографії «Планета вдохновения», м.Дніпро хореографічний ансамбль «Асорті» Сашенкова О.А., Кулаковська Н.В.
Фестиваль хореографії «У колі друзів», м. Дніпро хореографічний ансамбль «Асорті» Сашенкова О.А., Кулаковська Н.В.
Фестиваль «Орленок собирает друзей», м.Дніпро хореографічний ансамбль «Асорті» Сашенкова О.А., Кулаковська Н.В.
Турнір бальних танців «Winter Cup-2017», м.Дніпро Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
«Лінія танцю – 2017», м.Дніпро Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
Кубок ЮАЕС-2017, м.Южноукраїнськ Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
«Ритми Полісся-2017», м.Житомир Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
«Кубок Астра-2017», м.Дніпро Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
«Ювенал-Престиж-2017», Кривий Ріг Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
«Dnipro dance stars-2017», м.Дніпро Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
«Socol Cup-2017», м.Кам’янське Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
«Bravo Cup-2017», м.Дніпро Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
«Dnepr Rising Star», м. Дніпро Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
«Україна вишивана», м.Київ Сорсорян Маргарита (гурток вишивки «Голка-чарівниця») Родкіна О.Д.
Заходи обласного рівня
Фестиваль дитячої творчості «Моє Придніпров’я» хореографічний ансамбль «Асорті», клуб бального спортивного танцю «Астра» Сашенкова О.А., Кулаковська Н.В., Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
Турнір бальних спортивних танців «Зустріч друзів», м.Дніпро Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
Кубок Дніпра, м.Дніпро Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
«Фаворит-2017», м.Дніпро Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
«Кубок Шарма-2017», м.Каменське Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
«Феєрія-2017», м.Каменське Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
«Знай і люби свій край», юні художники, м.Дніпро Шевченко Вероніка, Воронова Катерина, Вавровська Діана, Мамедова Аліна (гурток образотворчого мистецтва) Омельяненко Т.І.
«Знай і люби свій край», декоративно-вжиткове мистецтво, м.Дніпро Бєляєва Аріна (гурток вишивки «Голка-чарівниця») Родкіна О.Д.
«Знай і люби свій край», декоративно-вжиткове мистецтво, м.Дніпро Нечипоренко Владислав (гурток різьблення по дереву та напилення) Дездеревич С.М.
Обласна виставка науково – технічної творчості учнівської молоді, м.Дніпро Арутюнян Володимир, Суховерський Арсеній (гурток ПТМ) Кулікова З.П.
Заходи міського рівня
Міський фестиваль читців «О, слово, рідне, хто без тебе я…» Заєць М., Ладигін О., Колацький О. Гордійченко Л.П.,                                     Слінкіна Н.В.
Фестиваль дитячих театральних колективів «Театральні обрії» театр естради «Посмішка» Гордійченко Л.П.
Фестиваль «Дитяча планета» циркова студія «Фієста» Будянська Л.І.
Фестиваль дитячої творчості «Зоряне коло» хореографічний ансамбль «Асорті» Сашенкова О.А., Кулаковська Н.В.
Фестиваль дитячої творчості «Зоряне коло» циркова студія «Фієста» Будянська Л.І.
Фестиваль дитячої творчості «Зоряне коло» музична студія «Хіт-ко» Безсонов А.І.
Фестиваль дитячої творчості «Зоряне коло» Лаушкіна А., Зима І., Марченко І. Слінкіна Н.В.
Фестиваль дитячої творчості «Зоряне коло» Ладигін О., Козакевич Д., Заєць М., Козакевич А. Гордійченко Л.П.
Фестиваль дитячої творчості «Зоряне коло» Клуб бального спортивного танцю «Астра» Красношлик О.Б., Красношлик О.А.
Фестиваль театрів моди гурток «Імперія моди» Безсонова Т.В.
Фестиваль «Творче майбутнє» хореографічний ансамбль «Асорті» Сашенкова О.А., Кулаковська Н.В.
Фестиваль «Творче майбутнє» циркова студія «Фієста» Будянська Л.І.
 «Собори наших душ», декоративно-ужиткове мистецтво, м.Дніпро Ліпченко Влада (гурток різьблення по дереву та напилення) Дездеревич С.М.
 «Собори наших душ», декоративно-ужиткове мистецтво, м.Дніпро Безсонова Анастасія (гурток «Моделювання іграшок-сувенірів») Безсонова Т.В.
 «Собори наших душ», декоративно-ужиткове мистецтво, м.Дніпро Цилюрік Анастасія (гурток вишивки «Голка-чарівниця») Родкіна О.Д.
 «Собори наших душ», декоративно-ужиткове мистецтво, м.Дніпро Скакун Єгор, Фєрлєй Надія, Рівна Анастасія, Хорольська Юліана, Бєляєва Аріна, Горяна Марія, Ільянцева Єва (гурток з виготовлення сувенірів «Натхнення») Малієнко Н.М.
«Мій рідний край – моя  земля», м.Дніпро Воронова Катерина (гурток образотворчого мистецтва) Омельяненко Т.І.
 «Крок у майбутнє», м.Дніпро Предко Тетяна ( гурток образотворчого мистецтва) Омельяненко Т.І.
 «Крок у майбутнє» , м.Дніпро Безсонова Анастасія, Ковальова Дар’я, Лантушенко Вікторія (гурток «Моделювання іграшок-сувенірів») Безсонова Т.В.
«На кращого юного майстра народних ремесел», м.Дніпро Фрундіна Єлизавета (гурток вишивки «Голка-чарівниця») Родкіна О.Д.
«Святий Наум наведе на ум», м.Дніпро Бондаренко Максим, Титаренко Владислав,  Поздняков Давид (гурток ПТМ) Кулікова З.П.
«Святий Наум наведе на ум», м.Дніпро Ліпченко Влада (гурток різьблення по дереву та напилення) Дездеревич С.М.
«Святий Наум наведе на ум», м.Дніпро Безсонова Анастасія, Безсонова Катерина, Агєєва Анастасія, Ковальова Дар’я (гурток «Моделювання іграшок-сувенірів») Безсонова Т.В.
«Святий Наум наведе на ум», м.Дніпро Скакун Єгор, Ільянцева Єва, Фєрлєй Надія, Хорольська Юлія (гурток з виготовлення сувенірів «Натхнення») Малієнко Н.М.
«Святий Наум наведе на ум», м.Дніпро Рівна Анастасія, Євстаф’єва Катерина, Мацакова Катерина, Сокуренко Анжеліка (гурток вишивки «Голка-чарівниця») Родкіна О.Д.
«Святий Наум наведе на ум», м.Дніпро Омельяненко Ірина (гурток петриківського розпису) Омельяненко Т.І.
«Україна вишивана», м.Дніпро Сорсорян Маргарита, Фрундіна Єлизавета, Поліщук Софія, Воробйова Софія, Ільянцева Єва (гурток вишивки «Голка-чарівниця») Родкіна О.Д.

 

Плідною була робота куратора історико-краєзнавчого музею Амур-Нижньодніпровського району Долгової М.Д. Музейвже багато років поспіль є осередком патріотичного і громадянського виховання. Екскурсії, бесіди, круглі столи, інтерактивні лекції, заочні подорожі, зустрічі з цікавими людьми – ось неповний перелік заходів, які відбуваються на базі районного музею.

Протягом року була проведена низка екскурсій до знаменних та пам’ятних дат нашого міста та України. Відвідувачами музею стало більше 700-та учнів шкіл нашого району, учні професійно-технічного училища № 2, вихованці гуртків Будинку творчості та їх батьки.

Сумісно з районним Парламентом лідерів на базі музею відбулися зустрічі з волонтерами, учасниками Майдану та учасниками АТО.

Проаналізувавши проблеми сьогодення, та працюючи згідно Указу президента України від 13 жовтня 2015 року №580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» та стратегії, яка була затверджена вищезазначеним наказом педагогічний колектив Будинку творчості дітей та юнацтва  вирішив у 2018 році продовжити розпочату у 2016 році роботу з винайдення нових дієвих та цікавих для вихованців та їх батьків форм роботи, направлених на  виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, а також проводити заходи, спрямовані на відновлення значущості сімейних цінностей та родинних стосунків.

Тому восени 2017 року у Будинку творчості стартував соціальний проект «Щасливі батьки – щасливі діти», в рамках якого педагоги закладу проводять майстер-класи, відкриті заняття, інтерактивні лекції, бесіди, флеш-моби, та інші види діяльності для батьків вихованців закладу. Особливим успіхом користуються лекції та тренінги з питань виховання дітей, які проводять методисти закладу та запрошені психологи. Проект є довгостроковим, тому адміністрація БТДЮ знаходиться в постійному пошуку нових форм роботи не тільки з учнями, а й з батьківською громадою.

З метою актуального планування діяльності на наступний рік, визначення актуальності існування закладу, вивчення потреб у позашкільній освіті в сучасному просторі було проведено SWOT-аналіз. Результати визначили наступне: БТДЮ має хороший потенціал для розвитку та може бути конкурентоспроможним на сучасному ринку освітніх послуг за умови диверсифікації перспектив і ліквідування основних ризиків.

 

 

 

 

 

 

ЗАВДАННЯ ЗАКЛАДУНА  2018  РІК

 1. Спрямування навчально-виховної та конкурсно-творчої діяльності позашкільного закладу на виконання Закону України «Про позашкільнуосвіту», наказу Міністерства освіти та науки № 641 від 16.06.2015 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та Методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах», Указу президента України від 13 жовтня 2015 року №580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», міських довгострокових  комплексних програм позашкільного виховання. Проведення навчально-виховної, консультативно-методичної та організаційно-масової  роботи.
 2. Забезпечення соціальної адаптації та самореалізації особистості вихованців через розвиток їх інтересів, здібностей, нахилів, виховання патріотизму, формування розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави.
 3. Збереження та розширення мережі профільних гуртків та секцій всіх напрямків. Створення позитивного іміджу та закріплення закладу на ринку освіти.
 4. Активізація творчої і пізнавальної діяльності вихованців через використання сучасних педагогічних технологій, розвиток інноваційного мислення педагогів.
 5. Створення умов для здобуття позашкільної освіти, особливо дітьми пільгових категорій та девіантної поведінки, шляхом розвитку мережі гуртків, груп, подальшого зміцнення матеріально-технічної та навчально-методичної бази.
 6. Створення й організація комфортного навчально-виховного процесу у різновікових учнівських об’єднаннях, використовуючи різноманітні форми і методи групової, індивідуальної і масової роботи, відповідно з гнучкими програмами і навчальними планами різних рівнів навчання.
 7. Створення механізмів мотивації педагогів до підвищення якості роботи та безперервного професійного зростання.
 8. Розробка концепції розвитку КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» ДМР на 2018-2022рр. та Програми її реалізації.
 9. Вдосконалення та розвиток тісного спілкування з  батьками, методичної та

психологічної допомоги у справі виховання й реабілітації.

 1. Забезпечення якості навчально-виховного процесу та здійснення діяльності позашкільного закладу за напрямками: художньо-естетичний; історико-краєзнавчий;спортивно-оздоровчий; технічний; соціально-реабілітаційний.

ПЛАН

ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

 

з/п

Тема Термін

виконання

Відповідальні
 1 Виховання дітей у навчальному закладі на засадах культури миру, толерантності

 

березень Ісмайлова О.П.

 

 2 Про підсумки діяльності закладу у 2017-2018 н.р. та завдання на 2018-2019 н.р.

 

Розвиток правової культури особистості в сучасному позашкільному закладі освіти

травень зав.відділами

 

Данелюк Я.Г.

3 Основні завдання роботи закладу на ІІ півріччя 2018р.

 

Розвиток життєстійкої та життєздатної особистості в умовах сучасного позашкільного навчального закладу

 

Затвердження навчального плану на 2018-2019 н.р.

вересень Небосенко М.Ю.

 

Долгова М.Д.

 

 

Ісмайлова О.П.

 4 Затвердження плану навчально-виховної роботи закладу на 2018 рік

 

Розвиток життєвої компетентності учнів в умовах сучасного ПНЗ.

грудень Ісмайлова О.П.

 

Ємець О.П.

 

 

НАРАДИ  ПРИ  ДИРЕКТОРІ

 

 

№ з/п Черга денна Термін

виконання

Відповідальні
1 ·             Про підсумки роботи навчального закладу за 2017 рік. (аналітичний наказ)

·            Про підготовку та організацію участі у районних та міських заходах та конкурсах на І півріччя 2018 року.

·             Про проведення зимових канікул.

січень Ісмайлова О.П.

 

Слінкіна Н.В.,

Омельяненко Т.І.

культорганізатор

2 ·             Про взаємодію та співпрацю відділів Будинку творчості з метою удосконалення виховного процесу.

·             Про стан профілактичної роботи у закладі з питань попередження дитячого травматизму та нещасних випадків. (аналітичний наказ)

лютий Слінкіна Н.В.

 

Данелюк Я.Г.

 

3. ·          Про стан роботи із здібними та обдарованими дітьми.

·          Про хід  проведення чергової атестації педагогічних працівників.

·          Про проведення весняних канікул.

березень Омельяненко Т.І.

Ісмайлова О.П.

культорганізатор

4 ·          Проходження чергового медичного огляду працівниками закладу.

·          Про результати чергової атестації педагогічних працівників.

квітень Косоурова Л.С.

Ісмайлова О.П.

5 ·          Впровадження літнього графіка роботи закладу.

·          Про підготовку до літніх ремонтно-профілактичних робіт.

травень Небосенко М.Ю.

Косоурова Л.С.

6 ·          Про готовність  позашкільного навчального закладу до нового навчального року.

·          Про стан комплектації груп, розклад роботи гуртків.

·          Про підсумки проведення медичного обстеження працівників закладу.

·          Про стан роботи з обдарованими дітьми у гуртках Будинку творчості.

вересень Небосенко М.Ю.

 

Ісмайлова О.П.

Косоурова Л.С.

Омельяненко Т.І.

7 ·          Про порядок проведення чергової атестації педагогічних кадрів.

·          Про стан ведення навчальної документації та  перевірку наповнюваності груп в гуртках. (аналітичний наказ)

·          Складання графіку відвідування занять педагогів, які атестуються.

·          Про стан відвідування гуртків. Наповнюваність груп.

·          Про стан виховної роботи в закладі.

·          Підготовка до  проведення осінніх канікул.

жовтень Ісмайлова О.П.

секретар АК

 

зав. відділами

Ісмайлова О.П.

Данелюк Я.Г.

культорганізатор

8 ·          Про дотримання санітарно-гігієнічних норм у навчальних кабінетах.

·          Про роботу з попередження дитячого травматизму,профілактикиправопорушень.

листопад Косоурова Л.С.

Данелюк Я.Г.

9 ·          Про результативність участі вихованців в масових заходах різних рівнів за ІІ півріччя 2017 року.

·          Про підготовку до новорічних свят та організацію зимових канікул.

грудень Слінкіна Н.В.

Омельяненко Т.І.

культорганізатор

 

 

 

 

ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА

№ з/п Зміст роботи Термін

виконання

Відповідальні
1

 

Забезпечення науково-педагогічного інформування педагогів.

Поповнення інформаційно-методичних стендів інформаціями, інструкціями, рекомендаціями з питань організації навчально-виховного процесу.

протягом року

 

Ісмайлова О.П.

методисти

 

2 Проведення семінарів-практикумів для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів ЗНЗ. протягом року методисти
3 Вивчення та впровадження кращих здобутків, педагогічних інновацій з проблем позашкільної освіти. Огляд новинок психолого-педагогічної та методичної літератури. (педчитання) постійно методисти
4

 

Робота з нормативними документами у педколективі. Поглиблення педагогічних знань, методології навчання, вивчення директивних матеріалів, документів Міністерства освіти і науки України. протягомроку Небосенко М.Ю.

методисти

5 Удосконалення змісту і форми навчання, виховання на засадах гуманізації, відповідно до концепції національної школи. протягом року методисти
6 Атестація педкадрів. за графіком Ісмайлова О.П.
7 Впровадження інноваційних технологій у інформаційно-методичній роботі БТ.

Забезпечити роботу постійно діючих   сторінок на сайті БТ «Нормативно-правова база ПНЗ», «Довгострокові програми», «Останні новини».

протягом року методисти

 

8 Розробка сценаріїв районних свят:

—         до Дня вчителя;

—         мітинг на вул. Передовій до Дня визволення міста, району;

—         відкриття районної ялинки;

—         міжнародне свято жінок 8 Березня;

—         День захисника України;

—         День Святого Миколая;

—         свято вшанування обдарованих дітей;

—         День захисту дітей;

—         до Дня Перемоги;

—         До дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав;

—         спортивні свята та ін.

протягомроку

 

 

 

 

 

Долгова М.Д.,

Слінкіна Н.В., культорганізатор

 

 

 

 

9

 

 

 

 

Надання практичної та методичної  допомоги  заступникам директорів з виховної роботи у підготовці до масових заходів:

—         перший дзвоник;

—         День вчителя;

—         Новий рік;

—         день Св. Валентина;

—         останній дзвоник;

—         випускний вечір.

протягом року

 

 

 

 

Долгова М.Д.

Слінкіна Н.В.

 

 

 

10

 

 

 

 

Організація проведення та надання практичної допомоги у підготовці до  конкурсів довгострокових програм:

—         народознавча програма «Ярина»;

—         художньо-естетична програма «Сонячні грона»;

—         краєзнавча програма «Степова Еллада»;

—         освітньо-виховна екологічна програма «Проліски».

протягом року методисти,

зав. відділами,

культорганізатор

11 Здійснення стажування, наставництва, консультацій відносно молодих педпрацівників закладу. постійно адміністрація
12 Надання методичної допомоги педагогічним працівникам щодо підвищення їх кваліфікації, професійної компетентності. протягом року

 

адміністрація
13 Проведення діагностування інтересів та труднощів педпрацівників у сфері педагогіки, психології та методики навчання учнів. протягом року методисти
 

14

Створення сприятливих умов для самовдосконалення педагогів, розвитку творчої ініціативи у них. протягом року методисти
 

15

Організація роботи методичних консультацій для педпрацівників закладу з питань педагогіки, виховання та психології. протягом року методисти
16 Залучення батьків до співпраці у навчально-виховному процесі вихованців Будинку творчості протягом року методисти

 

 

 

 

 

 

 

ЕСТЕТИЧНЕ   ВИХОВАННЯ

№ з/п Зміст роботи Термін

виконання

Відповідальні
1 Вивчення та практичне використання сучасних досягнень психолого-педагогічної науки з питань естетичного виховання дітей та молоді. протягом року Долгова М.Д.
2 Обговорення на тему «Комплексна програми художньо-естетичного виховання у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах». протягом року Слінкіна Н.В.
3 Реалізація державної політики в сфері позашкільної освіти засобами культури та мистецтва. протягом року директор
4 Створення умов для розвитку творчої особистості вихованців, їх творчої самореалізації. протягом року директор,

Слінкіна Н.В.

5 Проведення круглих столів на тему: «Структура естетичної свідомості», яку складають такі складові:

1.     Естетичні сприйняття.

2.     Естетичні почуття.

3.     Естетичні судження.

4.     Естетичні смаки.

5.     Естетичний ідеал.

листопад методисти

 

6 Організація системи заходів, спрямованих на розвиток активності, творчого потенціалу педагогів. протягом року Слінкіна Н.В.
7 Поповнення банку обдарованих дітей – вихованців Будинку творчості. протягом року зав. відділів
8 Обговорення впливу засобів масової інформації, засилля «масової культури». протягом року Слінкіна Н.В.
9 Постійне формування здорових естетичних смаків, несприйняття потворного. протягом року методисти
10 Складання плану роботи художньої ради з метою якісної роботи гуртків та поглибленого  духовно-морального виховання гуртківців Будинку творчості. грудень Слінкіна Н.В.
11 Проведення  роботи по зміцненню мережі гуртків художньо-естетичного напрямку. постійно директор
12 Вивчення, узагальнення і поширення  кращого педагогічного досвіду з естетичного виховання, обговорення проектів нових навчальних програм, аналіз пропозиції щодо вдосконалення  діючих. постійно Слінкіна Н.В.,

Омельяненко Т.І.

13 Проведення  засідання круглого столу гуртків художньо-естетичного напрямку за темою: «Процес формування цілісного сприйняття і правильного розуміння прекрасного у мистецтві та дійсності». протягом року Омельяненко Т.І.
14 Продовження роботи по  вивченню народних традицій, обрядів, звичаїв. протягом року Омельяненко Т.І.
15 Проводити звітні концерти та формувати у дітей творчу самосвідомість, з метою виявлення, розвитку і підтримки юних талантів і обдарувань, стимулювання їх творчого самовдосконалення. протягом року Слінкіна Н.В.
16 Впровадження форм і методів співпраці з батьками у сфері духовно-родинного виховання. протягом року зав. відділами,

кер. гуртків

17 Участь у масових заходах Будинку творчості, у районних, міських, обласних масових заходах з метою задоволення естетичних потреб та розвитку творчих здібностей вихованців Будинку творчості. протягом року зав. відділами,

кер. гуртків

18 Побудова системи естетичного виховання з урахуванням принципу творчості самодіяльності гуртківців. протягом року Слінкіна Н.В.,

кер. гуртків

19 Постійне освоєння методологічних основ і важливих  принципів естетичного виховання на сучасному етапі. протягом року методисти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РОЗВИТОК ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОЇ ТВОРЧОСТI

№ з/п Зміст роботи Термін

виконання

Відповідальні
1 Проводити роботу по збереженню та розширенню мережі гуртків декоративно-прикладного профілю. протягом року Небосенко М.Ю.
2 Створювати необхідні умови для роботи гуртків декоративно-прикладної творчості. постійно Небосенко М.Ю.
3 Брати участь у конкурсах, виставках різних рівнів, практичних  майданчиках, творчих майстернях. протягом року Омельяненко Т.І.,

кер. гуртків

4 Організувати в гуртках зустрiчi з майстрами  народної творчості  та народними  умільцями. протягом року Родкіна О.Д.
5 Продовжити співпрацю з обласною спілкою творчо обдарованих  дітей (ДЮЦ «Веснянка»). протягом року Омельяненко Т.І.
6 Вести банк даних творчообдарованих дітей. протягом року Омельяненко Т.І.
7 Брати участь у роботі міських, обласних майстер-класів,  семінарів, конференцій для керівників гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. протягом року

 

кер. гуртків

 

8 Вивчати, узагальнювати i впроваджувати кращий досвід з естетичного виховання. протягом року Омельяненко Т.І.,

методисти

9 Організувати виставки дитячої декоративно-прикладної творчості та образотворчого мистецтва в рамках районних масових заходів: протягом року Омельяненко Т.І.,

кер. гуртків

—         до Дня Перемоги. травень
—         до Дня святого Миколая; грудень
—         «Новорічний вернісаж» (новорічні свята – за окремим планом); грудень

ТЕХНIЧНА ТВОРЧIСТЬ

 

№ з/п Зміст роботи Термін

виконання

Відповідальні
1 На виконання обласної комплексної програми розвитку технічноїтворчостіучнівськоїмолоді в Амур-Нижньодніпровському районі, до запитів i потреб, зберегти та розширити існуючу мережу гуртківтехнічноїтворчості.

 

протягом року Директор
2

 

 

 

Взяти участь в міських та обласних змаганнях, конкурсах технічноїтворчості:

— обласному етапі Всеукраїнського конкурсу технічної і прикладної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» за розділами ПТМ (початкове технічне моделювання),  конструювання – найпростіші автомоделі, найпростіші моделі суден, найпростіші космічні моделі;

згідно плану ДОЦНТТ та ІТУМ Омельяненко Т.І.,

Кулікова З.П.

 

 

 

3

 

 

Проводити роботу гуртків одного дня та майстер-класів під час шкільних канікул.

 

сiчень,

березень, жовтень

 

зав.відділом,

кер. гуртків

4

 

Взяти участь у виставці технічної творчості до Дня захисту дітей.

 

1 червня

 

кер. гуртків

 

 

5

 

Брати участь у роботі міських, обласних

семінарів для керівників гуртків технічної

творчості.

протягом

року

кер. гуртків

 

 

 

 

РОБОТА З ДИТЯЧИМИ ГРОМАДСЬКИМИОБ’ЄДНАННЯМИ

 

№ п/п Зміст роботи Термін

виконання

Відповідальні
1

 

 

 

Виконуючи Конституцію України,Закон України «Про молодіжні та громадськідитячіорганізації, Закону України «Про об’єднання громадян», а також Конвенцію ООН про права дитини на території України надати можливістьпідліткам для знаходження мотивівдіяльностіособистості.

Вести роботу в напрямку розвитку в районішкільних дитячих організацій та об’єднань, координувати діяльністьорганівучнівського самоврядування.

протягом року Данелюк Я.Г.
2 Залучати учнів старших класівшкіл району до спільноїдіяльності у районному Парламентілідерів учнівського самоврядування. постійно Данелюк Я.Г.
3 Проводити спільну громадську діяльність районного Парламенту лідерів  з міським Парламентом дітей, центром соціальних служб для молоді, депутатами районної та міської ради, волонтерськими організаціями. протягомроку Данелюк Я.Г.

Парламент лідерів

4

 

Надавати методичну допомогу педагогам —

організаторам та заступникам директорів з виховної роботи з питань розвитку учнівського самоврядування.

постійно

 

Данелюк Я.Г.
5

 

 

 

Проводити консультаційні наради-семінари для молодих педагогiв-органiзаторiв з метою  вивчення досвіду кращих педагогів у цьому напрямку. протягом року Данелюк Я.Г.

 

 

6 Організовуватидозвіллястаршокласників пiд час шкільнихканікул, залучати до участі у заходах дітейпільгових категорій та дітей девіантної поведінки, проводити дiловi ігри та тренінги. протягом року Данелюк Я.Г.
7 Активiзувати спiльну роботу районного Парламенту лідерів  з районним iсторико-краєзнавчим музеєм. протягом року Данелюк Я.Г.,

Долгова М.Д.

8 Проводити лекції, дискусії, анкетування, тренінги в напрямку розвитку особистих якостей («Хто є особистістю», «Я – українець»). перше півріччя Данелюк Я.Г.
9

 

 

 

Залучати дитячi об’єднання району до участi у районних та мiських заходах :

— учнівському соціальному проекті;

— огляді-захисті проектів на кращу модель шкільного самоврядування;

— учнівської конференції «Учнівське самоврядування: досвід, проблеми, інновації, перспективи»;

— вибори Президента районного Парламенту лідерів учнівського самоврядування;

-міському відкритому засіданні учнівського самоврядування «Учнівське самоврядування як засіб самореалізації особистості»;

-міськомуфорумі учнівського самоврядування до Дня самоврядування;

— конкурсi дитячої медіа-творчості «Дніпро юнпрес»;

— міської програми «Лідерський марафон»;

— благодійних акціях на підтримку воїнів АТО «Від серця до серця»;

— конкурсі «Лідер фест»;

— міській екологічній акції «Еконобат»

 

вересень

березень

жовтень

 

жовтень

 

листопад

 

грудень

січень

протягом року

жовтень

жовтень

квітень

Данелюк Я.Г.

Парламент лідерів

 

 

 

ПАТРІОТИЧНО — КРАЄЗНАВЧА РОБОТА

 

№ з/п Зміст роботи Термін

виконання

Відповідальні
1 Провести роботу по збереженню мережi гурткiв патрiотичного та краєзнавчого профiлю. протягом року директор,

Долгова М.Д.

2 Створити  умови для роботи гурткiв патрiотичного та краєзнавчого напрямків. протягом року директор,

заст. директора

3 Проводити пошуковi акцiї та акцiї допомоги ветеранам спільно з районною Радою лiдерiв. протягом року Долгова М.Д.

Данелюк Я.Г.

4 Брати участь у роботi мiських, обласних, семiнарiв для керiвникiв гурткiв патрiотичного та краєзнавчого напрямкiв. протягом року Долгова М.Д.

кер. гуртків

5 Підготовка і проведення виставок та екскурсій до історичних і пам’ятних дат. протягом року Долгова М.Д.
6 Надавати методичну допомогу керівникам шкільних музеїв та кімнат бойової слави. протягом року Долгова М.Д.
7 Вивчати, узагальнювати i впроваджувати кращий досвiд з патрiотичного виховання. постiйно Долгова М.Д.
8

 

 

Органiзувати конкурси дитячих малюнкiв з патрiотичної тематики:

— до Дня визволення Днiпра вiд фашистських загарбникiв;

— до Дня  Перемоги.

травень жовтень

 

протягом року

Долгова М.Д.,

Омельяненко Т.І.

Долгова М.Д.

9 Провести  пошукову акцiю серед мешканців району «Літопис самовидця». протягом року Долгова М.Д.
10

 

 

Постiйно проводити пошукову роботу з метою поповнення колекцiї музею, за розділами:

— «20-ті роки ХХ ст.»;

— «Предмети побуту ХХ ст.»;

— «Повоєнна вiдбудова»;

—  «Сучасний час»;

—  «Герої АТО».

Поповнювати нумізматичну колекцію монет різних часів.

протягом року

 

 

 

Долгова М.Д.

 

 

11 Взяти участь у районних та міських масових заходах:

— до Дня визволення міста та України (за окремим планом);

— до Дня визволення району;

— до Дня Збройних Сил України;

— до Дня Соборності України;

— до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав;

— до Дня Захисника України;

— мітингу до Дня Перемоги;

протягом року

 

директор,

Долгова М.Д.

 

12 Проводити творчі зустрічі з ветеранами та учасниками бойових дій. протягом року Долгова М.Д.
13 Проведення уроків мужності серед гуртківців Будинку творчості. протягом року Долгова М.Д.
14 Провести низку заходів до 73річниці Перемоги у ІІ Світовій війні:

—       пошукова акція « Герої поруч з нами»;

—       заочні екскурсії «Місцями бойової слави»

протягом року Долгова М.Д.
15 Приділяти особливу увагу національно-патріотичному вихованню дітей та учнівської молоді району та Будинку творчості (за окремим планом) протягом року методисти

АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРЧІ ЗАХОДИ

 

№ з/п Зміст роботи Термін

виконання

Відповідальні
1 Проводити оперативні наради з господарчим персоналом закладу. щотижня директор
2 Провести заходи та скласти план бесід з безпекижиттєдіяльності та протипожежних заходів, перевірити замір контуру та заземлення опору ізоляції. раз на рік директор,

Косоурова Л.С.

3 Провести перевірку, перезарядження  та заміну вогнегасників. постійно

 

директор,

Косоурова Л.С.

4 Вести роботу серед працівників закладу та вихованців по збереженню та економії енергоносіїв. постійно директор,

Косоурова Л.С.

5 Комплектувати навчальні приміщення меблями, обладнанням, засобами протипожежної безпеки. постійно

 

директор,

Косоурова Л.С.

6 Здійснювати заходи по оформленню і благоустрою подвір’я  Будинку творчості таприлеглої території. щороку Косоурова Л.С.
7 Проводити інвентаризацію майна та навчального обладнання. постійно директор,

Косоурова Л.С.

8 Здійснювати комплекс заходів по підготовці

закладу до ремонтно-профілактичних робіт та опалювального сезону.

в разі

потреби

Косоурова Л.С.
9 Організувати своєчасне проходження працівниками закладу чергового медичного огляду.

 

травень

 

 

директор,

заст.директора з АГЧ та з НВР

10 Провести частковий ремонт фасаду будівлі.

 

травень-

червень

директор,

Косоурова Л.С.

11 Проводити списання застарілих матеріальних цінностей.

 

червень директор,

Косоурова Л.С.

12 Провести промивку опалювальної системи. червень директор,

Косоурова Л.С.

13 Підготувати та підписати акти готовності до нового навчального року. червень директор,

Косоурова Л.С.

14 Здійснити поточну перевірку вимірювальних приладів. липень директор,

Косоурова Л.С.

15

 

Скласти графіки роботи техперсоналу та чергування адміністративних працівників. вересень заст. директора

з АГЧ  та з НВР

16

 

Ознайомити та провести інструктажі працівників з правил пожежної безпеки.

 

вересень директор,

Косоурова Л.С.

 

 

 

 

КОНТРОЛЬ ТА КЕРІВНИЦТВО

№ з/п Назва заходів Термін

виконання

Відповідальні
1 Здійснюватиконтроль за комплектуванням груп в гуртках, збереженням учнівського контингенту та виконанням навчальних програм. постійно заст. директора
2 Здійснювати діяльність щодо питань охорони праці у закладі, проводити роботу серед вихованців та персоналу Будинку творчості   в напрямку запобігання нещасних випадків під час навчально-виховного процесу та  вести необхідну документацію. постійно заст.директора

 

 

 

3 Тримати на постійному контролі виконання нормативних документів та наказів  щодо розвитку позашкільної освіти. постійно директор
4 Проводити педагогічні ради та виробничі наради з питань перевірки виконання завдань навчально-виховного процесу та господарської діяльності Будинку творчості.

 

протягом року

 

 

 

директор,

заст. директора, методисти, заст. директора з АГЧ

5 Тримати на контролі роботу з обдарованими дітьми, дітьми пільгових категорій та девіантної поведінки. постійно заст. директора,

зав. відділами

6 Відвідувати заняття гуртків з метою:

— перевірки виконання навчальних програм;

— визначення стану збереження учнівського контингенту;

-перевірки планування навчально-виховної роботи на кожне  півріччя.

 

2 рази на рік

січень

січень, вересень

 

заст. директора

7 Здійснювати контроль над своєчасним виявленням недоліків в організації та здійсненні навчально-виховного процесу та господарчої діяльності. постійно директор
8 Тримати на контролі  дотримання санітарно-гігієнічного режиму закладу. протягом року

 

директор,

Косоурова Л.С.

9 Контроль за проведенням керівниками гуртків інструктажів з техніки безпеки. протягом року директор,

заст. директора

10 Огляд і перевірка готовності навчальних кабінетів до початку навчального року. до 1 вересня директор,

Косоурова Л.С.

11

 

Здійснити тарифікування педагогічних кадрів закладу, розподiлити педнавантаження та привести мережу гурткiву вiдповiднiстьдо тарифікаційного списку. до 6 вересня

 

 

директор,

заст. директора

12

 

Скласти та затвердити розклад роботи гуртків, графiк роботи адмiнiстративно-господарчого персоналу. до 10 вересня

 

директор,

заст. директора, Косоурова Л.С.

13 Скласти графік проведення відкритих занять. вересень заст. директора

 

 

ПІДВИЩЕННЯ   ФАХОВОГО  РІВНЯ

ПЕДАГОГІЧНИХ  ПРАЦІВНИКІВ  ТА  УДОСКОНАЛЕННЯ ОСВІТНЬОГО  ПРОЦЕСУ

 

№ з/п Зміст роботи Термін

виконання

Відповідальні
1 Забезпечувати своєчасне та всебічне  інформування педагогічного складу Будинку творчості стосовно впровадження інноваційних методів навчання та питань здійснення освітнього процесу в позашкільних закладах. протягом року заст. директора, методисти
2 Сприяти росту професійної майстерності педагогічних працівників завдяки визначенню їх рейтингу на рівні закладу; забезпечити матеріальне заохочення та стимулювання керівників гуртків. протягом року

 

директор,

заст. директора,

профсп. комітет

3 Здійснювати індивідуальні консультації для керівників гуртків. постійно

 

методисти,

заст. директора

4

 

 

Проводити взаємневідвідування керівниками гуртків навчальних занять і виховних заходів з метою обміну досвідом та удосконалення освітнього процесу. протягом року

 

заст. директора,

зав. відділами,

методисти

5

 

Брати участь у семінарахрізнихрівнів для спеціалістівпозашкільнихзакладів. постійно директор,

заст. директора,

кер. гуртків

6 Забезпечити підвищення професійної майстерності педагогічних працівників на курсах підвищення кваліфікації. протягом року

 

заст. директора
7 Здійснювати атестацію  педагогічних працівників. щороку атест. комiсiя
8

 

 

Заохочувати керівників гуртків до роботи  в напрямку присвоєння колективам почесних звань «Зразковий художній колектив» та «Народний художній колектив». постiйно

 

 

директор

 

 

9

 

 

Створювати сприятливі умови для роботи педпрацiвникiв:

— відповідне педнавантаження;

—  зміцненняматеріально-технічної бази;

— створення сприятливого психологічного клімату в колективі.

постiйно директор

 

10 Продовжувати роботу по формуванню банку даних «Обдаровані діти». протягом року заст. директора,

зав. відділами

11

 

Скласти соціальний паспорт кожного творчого колективу із зазначенням дітей пільгових категорій. до 15 жовтня заст. директора,

зав. відділами

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПЛАН ЗАСIДАНЬ ХУДОЖНЬОЇ РАДИ

січень лютий березень квітень травень вересень жовтень листопад грудень
Аналітичні дослідження

«Професійні зростання педагогів, основи розвитку закладу».

Підведення підсумків по проведенню новорічних свят та зимових канікул. «Сучасні проблеми художньо-естетичного виховання підлітків. Постановка проблеми духовно-морального ставлення дітей та молоді» «Про стан підготовки до звітних концертів. Затвердження графіка творчих звітів художніх колективів». «Аналіз діяльності і прояву особистих якостей дітей на заняттях з хореографії» Обговорення та затвердження репертуарних планів колективів художньо-естетичного відділу на 2018-2019 навчальний рік.

 

«Розвиток творчої особистості дитини через мистецьку діяльність». Читка, обговорення та затвердження п’єси для постановки новорічної вистави.

Розподіл творчих завдань для керівників гуртків.

 «Розвиток творчої особистості дитини через мистецьку діяльність».

 

Ознайомлення з планом міських та районних масових заходів на І півріччя 2018 року.

 

Підведення підсумків за результатами районного фестивалю дитячих театральних колективів «Зоряне коло» та районного фестивалю на кращого читця     Підведення підсумків роботи за І півріччя 2018 року.

Аналіз результативності діяльності творчих колективів закладу.

Ознайомлення з планом міських та районних масових заходів на ІІ півріччя 2018 року.

 

    Рівень підготовки до творчих конкурсів та проведення засідання ініціативної групи щодо підготовки закладу до новорічних свят.
  Підготовка до участі у міському огляді дитячої творчості «Зоряне коло».       Визначення відповідальних за конкурси по міським довгостроковим комплексним програмам.      

МАСОВІ ЗАХОДИ  НА 2018 рік

№ з/п Зміст роботи Термін

виконання

Відповідальні
1 Участь у міській виставці дитячої творчості «Мій рідний край – моя земля» січень Омельяненко Т.І.
2 Участь у заходах до Дня Соборності України 21 січня Небосенко М.Ю.
3 Лекції для учнівської молоді району до Дня пам’яті жертв Голокосту та Дня пам’яті героїв Крут січень Долгова М.Д.
4 Участь у міській виставці з дизайну «Крок у майбутнє» районний – січень

міський — лютий

Омельяненко Т.І.
5 «Дніпро юнпрес» – конкурс дитячо-юнацької медіа творчості районний – січень, лютий

міський – лютий

 

Данелюк Я.Г.

 

6

 

Міський фестиваль дитячих театрів «Театральні обрії» районний- лютий

міський- березень

Слінкіна Н.В.
7 Презентація колективної збірки «Собори наших душ» березень Долгова М.Д. Омельяненко Т.І.
8 Міський фестиваль екотворчості районний- лютий

міський- березень

 

культорганізатор

9 Міський фестиваль моделей учнівського самоврядування «MAXIMA» районний- лютий

міський- березень

Данелюк Я.Г.
10 Міський конкурс читців «І твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже…» районний- лютий

міський — березень

Слінкіна Н.В.

 

11 Конкурс малюнку до 8 березня «Дівчинка, дівчина, жінка…» лютий-березень Омельяненко Т.І.
12 Міська виставка-конкурс дитячої творчості «Первоцвіт» районний- лютий

міський — березень

Омельяненко Т.І.
13 Міський конкурс-огляд дитячих творчих колективів

«Зоряне коло»

районний — березень

міський — квітень

 

Слінкіна Н.В.

 

14 Міська виставка «Україна вишивана» районний — березень

міський — квітень

Омельяненко Т.І.
15 Свято до Дня 8 Березня березень Небосенко М.Ю.
16 Відбірковий тур до участі в обласному конкурсі «Знай і люби свій край» (представлення робіт за напрямками народних ремесел) березень Омельяненко Т.І.
17 «Півстоліття різноманіття!» —

50 років БТДЮ

березень Адміністрація
18 Екологічна акція — Еконабат квітень Данелюк Я.Г.

Ємець О.П.

19 Декада до Дня Перемоги – «Славимо Перемогу заради миру на Землі» травень Долгова М.Д.

Зав. відділами

20 Родинне свято до Дня Матері травень культорганізатор
21 Родинне свято до Дня сім’ї травень культорганізатор
22 Підсумкове свято «Тобі мої таланти, мій Дніпро!» травень Небосенко М.Ю.
23 Декада до Міжнародного Дня захисту дітей травень-червень Небосенко М.Ю.
24 Участь в урочистостях до Дня молоді червень культорганізатор
25 Свято до Дня Конституції червень культорганізатор
26 Заходи до Дня Державного Прапора України та до Дня Незалежності України серпень культорганізатор
27 Заходи до Дня знань 1 вересня культорганізатор
28 Урочистості до Дня міста вересень Небосенко М.Ю.

кер. гуртків

29 День відкритих дверей вересень Небосенко М.Ю.

кер. гуртків

30 Лідерський марафон вересень-травень Данелюк Я.Г.
31 Традиційний міський фестиваль авторської пісні за участю школярів та учнівської молоді «На крилах пісень» районний — вересень

міський — жовтень

Слінкіна Н.В.
32 Урочистості до

Дня працівників освіти

жовтень Небосенко М.Ю.

кер. гуртків

33 Заходи до міжнародного дня похилих людей жовтень Небосенко М.Ю.

кер. гуртків

34 Участь районного Парламенту лідерів у виборчій сесії Парламенту дітей міста жовтень Данелюк Я.Г.
35 Участь у районних та міських заходах до Дня визволення Дніпра від нацистських загарбників жовтень

 

 

Небосенко М.Ю.

Долгова М.Д.

кер. гуртків

36 Відбірковий тур до обласного конкурсу дитячої творчості

«На кращого юного майстра народних ремесел»

жовтень Омельяненко Т.І.

 

37 Міський фестиваль родинної творчості жовтень Небосенко М.Ю.
38 Заходи до Дня української писемності та мови 09 листопада культорганізатор
39 «Лідер фест» — фестиваль лідерських проектів районний-жовтень

міський-листопад

Данелюк Я.Г.
40 Благодійна акція до міжнародного дня інвалідів «Діти – дітям» грудень Данелюк Я.Г.
41 Фестиваль творчості дітей з особливими потребами

«Крізь терени до зірок»

грудень Небосенко М.Ю.
42 «Творче майбутнє» — фестиваль творчих дитячих колективів основного рівня навчання грудень Слінкіна Н.В.
43 Участь дітей гуртків декоративного-прикладного напрямку у міській виставці «Дебют» грудень Омельяненко Т.І.
44 Районне свято до Дня Святого Миколая грудень

 

Культорганізатор,

Омельяненко Т.І.

45 Участь у міській екологічній виставці-конкурсі «Замість ялинки – зимовий букет» грудень-січень Омельяненко Т.І.
46 «Святий Наум наведе на ум» міське свято посвячення в підмайстри грудень Омельяненко Т.І.
47 Участь у міському літературно-мистецькому святі «Собори наших душ» районний — листопад

міський – грудень

Омельяненко Т.І.

Долгова М.Д.

48 Свято районної ялинки грудень Небосенко М.Ю.
49 Новорічна вистава грудень НебосенкоМ.Ю.
50 Участь у відкритті ялинки мера грудень Небосенко М.Ю.
51 Заходи в рамках зимових канікул за окремим планом культорганізатор