Довгострокові програми

У цьому навчальному році Амур-Нижньодніпровський район став кращим не тільки у навчанні, що підтверджує найбільша кількість нагород на предметних олімпіадах, а й продемонстрував високий рівень творчих досягнень.

Гідно представили свої творчі роботи на міських та міжнародних конкурсах, виставках, фестивалях всі колективи Будинку творчості. Діти продемонстрували знов і знов свій потяг до удосконалення своєї майстерності, глибоке розуміння моральних та естетичних цінностей.

Відзначаємо, що з кожним роком зростає рівень виконавчої майстерності вихованців сценічної культури, поширюється коло творчої співдружності, яке поєднує Будинок творчості зі школами району, дитячими бібліотеками, ЦХЕТУМом, школою мистецтв ім. О.Гончара, районною радою ветеранів Великої Вітчизняної війни, працівниками відділу міліції у справах неповнолітніх, центром соціальних служб у справах молоді, обласним дитячим центром відпочинку «Перлина Придніпров’я» та іншими дитячими та громадськими організаціями.

І мета у нас єдина –

Мир і щастя всіх людей.

Україна – це країна,

Обдарованих дітей.

Серед багатьох гуртків нашого закладу, гуртки декоративно-прикладного відділу приділяють увагу національному вихованню, безпосередньо займаються тим, що пізнають, вивчають народну творчість, старовинне ремесло та набувають навичок у створенні, сповнених духовного змісту, робіт. Це колективи гуртків петриківського розпису «Фенікс» (кер.Кириленко Д.О.), паперопластики «Натхнення» (кер.Малієнко Н.М.), зразковий колектив художньої вишивки «Голка-чарівниця» (кер. Родкіна О.Д.). Кожен з гуртків брав участь у різних масових заходах  та у міських довгострокових конкурсних програмах, де показував свої  досягнення та творчі здобутки. Вихованці брали участь  у міській виставці «Дебют» (в рамках свята «Святий Наум наведе на ум»), виставках  «Наддніпрянські замальовки» ( в рамках літературно -мистецького свята  «Собори наших душ»).