«Астра» — спортивні бальні танці

Керівник — Красношлик Олександр Анатолійович 

Закінчив Українську Раду бального танцювання: Вчитель танцю у 1993 р., суддя вищої категорії у 2002  р.

image

Керівник — Красношлик Олена Борисівна

Закінчила Дніпропетровське культурно- освітнє училище у 1988р. ,тренер, суддя вищої категорії.

гусаревич3

Ансамбль спортивного бального танцю «Астра» створений у 1992 р., керівники ансамблю Олександр та Олена Красношлик у минулому- танцюристи міжнародного класу, переможці і призери Всесоюзних і міжнародних кокурсів колишнього Радянського Союзу та за його межами. Сьогодні- вони тренери і судді вищої національної категорії. За 19 років в ансамблі пройшли навчання тисячі дітей. На даний момет у них займаються біля 100 вихованців.

За час існування колективу його виконавці неодноразово були переможцями, призерами і дипломантами самих престижних турнірів та фестивалів спортивного бального танцю від обласного до міжнародного рівня.

За активну участь та високу виконавчу майстерність у щорічному фестивалі «Зоряне коло» ансамбль багатократно нагороджувався дипломами і грамотами міського відділу освіти.

Обширна геграфія творчих поїздок ансамблю. За 19 років вони побували не тільки в більшості міст України, але і в різних країах Євпропи, Молдови, Латвії, Польщі, Чехії, Словакії, Австрії, Німеччині. Загалом півищення рівня танцювального мистецтва учнів є грамотно вистроєений процес навчання. Регулярно проводятьчя навчальні семінари з найкращими педагогами України. Загально прийнята у світі система іспитів і медальних тестів допомагає максимально розкрити творчі здібності не тільки танцювальних пар, але й окремих танцюристів і танцюристок.

Як результат- спортивні і концертні виступи ансамблю завжди користуються успіхом у глядачів. Завдяки турботі керівників ансамблю  Будинку творчості про умови занять та матеріальне забезпечення процесу навчання колектив з певністю дивиться у майбутнє і чекає майбутні досягнення.

ансамбль спортивного бального танцю Астра