«Асорті» — зразковий художній хореографічний ансамбль

Керівник — Сашенкова Олена Анатоліївна 

IMG_5536

Керівник Пацан Наталя Володимирівна

Освіта: Педагогічний коледж Дніпропетровського національного університету, спеціальність «Початкове вчення» з кваліфікацією вчитель початкових класів з додатковою кваліфікацією керівник кружка образотворчого мистецтва (2002 — 2006); Полтавський національний педагогічний університет ім. Ст Р. Короленка, спеціальність «Хореографія. Педагогіка і методика середньої освіти. Соціальна педагогіка»(2006 – 2011).

2GREFN5RPuo

Хореографічний ансамбль «Асорті» народився у лютому 1997 р. За 13 років керівник  Сашенкова Олена Анатоліївна створила стабільний, багатогранний та яскравий колектив, у якому розвивають свої творчі здібності понад 120 дітей віком від 5 до 17 років.

Енергійний, перспективний педагог, дотримуючись змісту програми, вміє творчо підходити, як до проведення занять, так і до постановчої роботи. Під час проведення занять та репетицій вона розвиває творчу ініціативу дітей, уяву, вміння передавати музику та зміст образу рухів, приділяє велику увагу формуванню красивої осанки, постановки корпусу.

В репертуар ансамблю входять постановки народих танців, класичних композицій, сучасних та джазових мініатюр. На високому професійному рівні, були здійснені постановки народних танців «Про Якова», «Циганський», Угорський», «Коряцький»,»Дівочий ліричний»,»Тарантела» та інші. Справжньою прикрасою всіх концертів стають танці «Океан світла», «Вальс квітів»,  «Казки Віденського лісу», «Улюблені казкові герої», «Машенька», «Танцювальне попурі на теми українських пісень» та багато інших.

Творча діяльність цього колективу різноманітна . Це не тільки концерти , але й участь у фестивалях та ко нкурсах.

У репертуарі цього чудового колективу більш , як 35-40 яскравих хореографічних робіт. Нові роботи ансамблю «Асорті» вражають глядача своїми незвичайними хереографічними малюнками , оригинальними, яскравими костюмами, цікавим режисерським рішенням, високою професійною майстерністю виконавців. Це такі танці як: «Долматинці», «На вулицях Севілії», «Кейсера» та багато інших.

Але  гловним досягненням керівника Олени Анатоліївни  та  Наталії Володимирівни є те, що вихованці ансамблю «Асорті» почуваються на репетиціях, як вдома.

Хореограф  для них, як друга мама, порадник і друг. Тому кожна репетиція для них- це маленьке свято.